OneTech16.09.2019
Narzędzie do naprawy błędów iTunes oraz apka do czyszczenia Maka za darmo, a także zniżki na inne produkty. Oto nowa oferta iMyfone z okazji premiery iOS 13

Programy iMyfone opisywaliśmy na stronie już nie raz. W związku ze zbliżającą się premierą iOS 13 firma przygotowała specjalną promocję pozwalającą zaoszczędzić kilka groszy, a także dwa świetne programy TunesFix i Umate Mac Cleaner do pobrania za darmo.

iMyFone TunesFix

Pierwszą aplikacją dostępną za darmo jest iMyFone TunesFix. Jest to specyficzna aplikacja ponieważ skupia się ona tylko na iTunes. Jest to bardzo prosty w użyciu program, który jest w stanie naprawić ponad 100 różnych błędów iTunes, a także szybko i prosto usunąć zbędne pliki, które zajmują miejsce na naszym komputerze.

Więcej na temat aplikacji znajdziecie na stronie producenta – tutaj.

Aby otrzymać program za darmo musicie udać się na stronę imyfone.com i zastosować się do instrukcji.

Umate Mac Cleaner

Druga aplikacja to Umate Mac Cleaner. Za pomocą tej aplikacji będziecie mogli szybko i prosto  usunąć niepotrzebne pliki na komputerze Mac, aby zwolnić więcej miejsca na dysku. Oprócz tego aplikacja oczywiście przyspieszy działanie Waszego komputera. To nie wszystko. Mate Mac Cleaner pozwala także usunąć  prywatne dane, aby chronić swoją prywatność, a taże możliwe jest szybkie usunięcie niechcianych aplikacji i rozszerzeń.  Normalna cena aplikacji to 30 dolarów.

Więcej na temat aplikacji znajdziecie na stronie producenta – tutaj.

Aby otrzymać program za darmo musicie udać się na stronę imyfone.com i zastosować się do instrukcji.

Aplikacje w promocyjnych cenach

Firma przygotowała także zniżki na swoje nowe aplikacje. Zniżki są różne od 50% do 70%. Poniżej przygotowałem dla Was pełną listę programów, które są dostępne w bardzo niskich i atrakcyjnych cenach:

30% zniżki na pozostałe produkty

Aby otrzymać zniżkę wystarczy po prostu wpisać kod podczas robienia zakupów. Szczegółowa instrukcja dostępna jest tutaj. Promocja trwa do  24 września 2019 roku.

Więcej informacji na temat promocji znajdziecie na stronie producenta – imyfone.com

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Zapraszamy na naszego Twittera.
@onetechpl