chrome111

Następna wersja Chrome będzie miała wiele interesujących rzeczy

Dopiero co wydana została stabilna wersja Chrome w wersji 110, a Google już testuje kolejną dużą aktualizację w której pojawi się wiele interesujących rzeczy.

Google Chrome jest jedną z najpopularniejszych przeglądarek internetowych na świecie. Została po raz pierwszy wydana w 2008 roku i od tego czasu stała się jednym z głównych graczy w tej branży.

Jedną z największych zalet Chrome jest szybkość i niezawodność. Przeglądarka jest zoptymalizowana pod kątem szybkości ładowania stron internetowych i płynności działania. Oprócz tego Chrome jest łatwy w użyciu i posiada prosty interfejs użytkownika, który umożliwia łatwe poruszanie się po stronach internetowych.

Chrome także posiada wiele dodatkowych funkcji, takich jak wbudowane narzędzie do blokowania reklam, funkcja synchronizacji danych między urządzeniami oraz wiele rozszerzeń i aplikacji dostępnych w sklepie Chrome Web Store.

Poza tym Chrome jest zgodny z wieloma różnymi systemami operacyjnymi, w tym Windows, MacOS, Linux, Android i iOS, co czyni ją doskonałym wyborem dla osób korzystających z wielu urządzeń.

Co nowego w Chrome 111

Następna wersja Chrome będzie miała wiele interesujących rzeczy ciekawostki co nowego w chrome 111, chrome 111  Dopiero co wydana została stabilna wersja Chrome w wersji 110, a Google już testuje kolejną dużą aktualizację w której pojawi się wiele interesujących rzeczy. chrome2

Obraz w obrazie zostanie wzbogacony o narzędzie programistyczne Document PiP API.

Następna wersja Chrome będzie miała wiele interesujących rzeczy ciekawostki co nowego w chrome 111, chrome 111  Dopiero co wydana została stabilna wersja Chrome w wersji 110, a Google już testuje kolejną dużą aktualizację w której pojawi się wiele interesujących rzeczy. chrome 1

W tym trybie będzie można wyświetlać nie tylko pływające okno z wideo, ale także z innymi elementami – na przykład z listą odtwarzania czy przyciskami do sterowania odtwarzaczem.

Obsługa interfejsu View Transitions API umożliwi programistom wdrażanie płynnych przejść podczas przełączania z jednego elementu witryny do drugiego (na przykład podczas uruchamiania filmu).

Nowy menedżer pobierania na pulpicie: pobieranie plików nie będzie już wyświetlane u dołu okna, zamiast tego obok paska adresu pojawi się wskaźnik pobierania.

Następna wersja Chrome będzie miała wiele interesujących rzeczy ciekawostki co nowego w chrome 111, chrome 111  Dopiero co wydana została stabilna wersja Chrome w wersji 110, a Google już testuje kolejną dużą aktualizację w której pojawi się wiele interesujących rzeczy. chrome3

Wyświetli liczbę pobranych plików i postęp pobierania, a klikając na niego możesz zobaczyć szczegóły: które pliki są pobierane, z jaką prędkością, ich rozmiar i czas pozostały do ​​pełnego pobrania. W testowych wersjach Chrome tę funkcję można włączyć ręcznie za pomocą flag chrome://flags#download-bubble i chrome://flags#download-bubble-v2.

Kolejną nowością jest to, że przeglądarka automatycznie cofnie przyznane uprawnienia witrynom, których użytkownik nie odwiedzał dłużej niż dwa miesiące (np. możliwość korzystania z kamery, mikrofonu, informacji o lokalizacji, wysyłania powiadomień).

Następna wersja Chrome będzie miała wiele interesujących rzeczy ciekawostki co nowego w chrome 111, chrome 111  Dopiero co wydana została stabilna wersja Chrome w wersji 110, a Google już testuje kolejną dużą aktualizację w której pojawi się wiele interesujących rzeczy. chrome4

Mniej więcej tak samo teraz, uprawnienia są cofane aplikacjom na Androida. Witryny z cofniętymi uprawnieniami zostaną wyświetlone w ustawieniach, w razie potrzeby będzie można je do nich przywrócić.

Jeśli chcesz przetestować nowe funkcje Chrome 111 możesz to zrobić już teraz. W tym celu pobierz najmową wersję przeglądarki – tutaj.

Czytaj także:

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top