Natywna aplikacja Dropbox na Maca z Apple Silicon wydana ciekawostki Dropbox na Maca z Apple Silicon  Twórcy Dropbox w końcu wydali natywną wersję aplikacji do przechowywania plików w chmurze dla komputerów Mac z chipami Apple Silicon. dropbox 1300x700

Natywna aplikacja Dropbox na Maca z Apple Silicon wydana

Twórcy Dropbox w końcu wydali natywną wersję aplikacji do przechowywania plików w chmurze dla komputerów Mac z chipami Apple Silicon.

Począwszy od wersji 143.4.4161, Dropbox dla macOS w pełni obsługuje platformę Apple Silicon, w tym M1, M1 Pro i M1 Max, i działa bez narzędzia Rosetta 2. Jest to bardzo ważna wiadomość dla właścicieli komputerów Apple z najnowszymi procesorami.

Natywna aplikacja Dropbox na Maca z Apple Silicon wydana ciekawostki Dropbox na Maca z Apple Silicon  Twórcy Dropbox w końcu wydali natywną wersję aplikacji do przechowywania plików w chmurze dla komputerów Mac z chipami Apple Silicon. M1Max

Jeśli chodzi o samą aktualizacje, to jest ona automatyczna bez konieczności ponownej instalacji aplikacji. Więcej o aplikacji przeczytacie na stronie producenta.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top