odkurzacz

NAVITEL CL80 – ręczny, bezprzewodowy odkurzacz samochodowy z systemem cyklonowym

Firma NAVITEL wprowadza do oferty nowy model ręcznego, bezprzewodowego odkurzacza samochodowego CL80, który działa na bazie systemu cyklonowego.

Silnik urządzenia wytwarzając ruch wirowy zbiera kurz i inne zanieczyszczenia do szczelnego pojemnika. Moc ssąca odkurzacza CL80 to aż 11 kPa, co w zupełności wystarczy, aby z każdej powierzchni uprzątnąć kurz, piasek, sierść czy okruszki.

NAVITEL CL80 – ręczny, bezprzewodowy odkurzacz samochodowy z systemem cyklonowym ciekawostki NAVITEL CL80  Firma NAVITEL wprowadza do oferty nowy model ręcznego, bezprzewodowego odkurzacza samochodowego CL80, który działa na bazie systemu cyklonowego. nawi 1

W zestawie znajdziemy dyszę ssącą i nakładkę z włosiem przeznaczone do sprzątania trudniej dostępnych miejsc, takich jak schowki i szczeliny.

– Po ogromnym sukcesie poprzedniego modelu odkurzacza CL100, który w czwartym kwartale 2023 roku był najlepiej sprzedającym się urządzeniem w swojej kategorii w Polsce, postanowiliśmy uzupełnić ofertę akcesoryjną o kolejny, nieco tańszy model. Navitel CL80 jest jeszcze bardziej poręczny i lżejszy od swojego poprzednika, a jego moc wytwarzana przez nowoczesny system cyklonowy pozwala dokładnie posprzątać wnętrze samochodu. Ponadto za sprawą technologii podwójnej filtracji cząsteczki zanieczyszczeń i alergeny są efektywnie przechwytywane i nie przenikają do powietrza – powiedział Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL EUROPE.

Odkurzacz CL80 waży zaledwie 345 gram, a jego ergonomiczna kompaktowa obudowa sprawia, że jest poręczny i dobrze leży w dłoni. Obsługa urządzenia również jest wyjątkowo prosta. Wystarczy jedynie pamiętać o regularnym czyszczeniu filtrów pod bieżącą wodą i dokładnym ich wysuszeniu przed ponownym zamontowaniem.
Na uwagę zasługuje także fakt, iż urządzenie wyposażono w baterię umożliwiającą szybkie ładowanie w standardzie FC 3.0, co trwa około dwóch godzin. Złącze USB-C pozwala ładować odkurzacz zarówno z tradycyjnego gniazdka elektrycznego, gniazdka zapalniczki samochodowej, ale także z powerbanka i laptopa.

Odkurzacz Navitel CL80 jest dostępny w sieci RTV Euro AGD i Media Expert oraz w innych sklepach z elektroniką w cenie SRP 199 zł.

Źródło:
Informacja Prasowa

Średnia ocena 4.6 / 5. Gł: 131

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top