Nawigacja AR w Google Maps - jak włączyć na iPhone? polecane, ciekawostki Wideo, nawigacja AR w google maps, jak włączyć mapy AR w mapach google, jak uruchomić nawigację AR w Google Maps, AR w mapach google, AR  Po kilku miesiącach testów wersji beta Google w końcu wdrożyło w Mapach Google funkcję wskazówek dla pieszych AR wszystkim użytkownikom Androida i iPhone'a. GoogleAR

Nawigacja AR w Google Maps – jak włączyć na iPhone?

Po kilku miesiącach testów wersji beta Google w końcu wdrożyło w Mapach Google funkcję wskazówek dla pieszych AR wszystkim użytkownikom Androida i iPhone’a.

Jeśli korzystacie z Google Maps w opcji pieszej to ta funkcja się Wam na pewno spodoba. Nowa funkcja działa w następujący sposób. Po wybraniu trasy pieszej i włączeniu trybu AR na ekranie w czasie rzeczywistym będą pojawiały się wskazówki mówiące o tym w którą stronę mamy iść Wygląda to następująco:

Nawigacja AR w Google Maps - jak włączyć na iPhone? polecane, ciekawostki Wideo, nawigacja AR w google maps, jak włączyć mapy AR w mapach google, jak uruchomić nawigację AR w Google Maps, AR w mapach google, AR  Po kilku miesiącach testów wersji beta Google w końcu wdrożyło w Mapach Google funkcję wskazówek dla pieszych AR wszystkim użytkownikom Androida i iPhone'a. google ar 525x350

Trasy piesze AR w trybie Live View w Mapach Google są dostępne we wszystkich obszarach, w których dostępny jest Street View. Ta funkcja jest kompatybilna ze wszystkimi iPhone’ami i iPadami obsługującymi ARKit. Google dopiero zaczęło wdrażać podgląd na żywo w Mapach Google, więc funkcja może nie pojawić się natychmiast u wszystkich. Wdrożenie potrwać może nawet kilka tygodni.

Aby sprawdzić czy funkcja jest dostępna na Waszym koncie wystarczy po wybraniu trasy pieszej wejść w Wskazówki i tam kliknąć na przycisku Uruchom AR. Zobaczcie jak to wygląda na filmie.

Jeśli nie macie funkcji u siebie w aplikacji to zróbcie aktualizację apki. Jeśli opcji nadal nie będzie to po prostu musicie uzbroić się w cierpliwość. Jak napisałem wyżej wdrożenie funkcji potrwać może nawet kilka tygodni.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry