nba

NBA2K23 od jutra w Apple Arcade

Już jutro, czyli we wtorek 18 października gra NBA 2K23 Arcade Edition oficjalnie trafi do Apple Arcade, co zbiegnie się ze startem sezonu NBA 2022-23.

Gra zawiera zaktualizowane składy, nowy tryb “The Greatest” z najlepszymi zawodnikami wszech czasów, bardziej wciągającą rozgrywkę i wiele więcej.

“The Greatest” tryb zawiera 20 największych graczy NBA z przeszłości i teraźniejszości, w tym Michael Jordan, Kobe Bryant, Kareem Abdul-Jabbar, Devin Booker, Kevin Durant i wielu innych. Edycja 2K23 zawiera również nowe komentarze w grze autorstwa Kevina Harlana, Briana Andersona, Grega Anthony’ego, Granta Hilla i Doris Burke.

Podobnie jak w edycji NBA 2K22 w grze pozostał dostępny tryb “the Association”, który pozwala nam zostać GM i trenerem ulubionej drużyny NBA i stworzyć własny NBA Dream Team, a także tryb “My CAREER Mode”, w którym gracze mogą rozpocząć własną podróż po NBA z zawodnikiem. Inne tryby to “Quick Match” oraz tryb multiplayer online.

Dla przypomnienia dodamy, że Apple Arcade jest usługą gier opartą na subskrypcji. W cenie 24,99 zł miesięcznie usługa oferuje abonentom dostęp do ponad 200 gier na iPhone, iPad, Mac i Apple TV. Wszystkie gry w Apple Arcade są pozbawione reklam i nie wymagają zakupu w aplikacji.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top