Netflix może żądać dodatkowej opłaty za udostępnienie konta znajomym ciekawostki udostępnianie konta znajomym, platne udostepnianie konta na netflix, Netflix, dodatkowa oplata zaudostepnianie konta na netflix  Netflix zwiększa swoje wysiłki w walce z praktyką dzielenia się subskrypcjami z przyjaciółmi i rodziną. Serwis streamingowy rozpoczął testowanie nowej opcji i już wkrótce może żądać dodatkowej opłaty za udostępnienie konta znajomym. Netflix 1300x700

Netflix może żądać dodatkowej opłaty za udostępnienie konta znajomym

Netflix zwiększa swoje wysiłki w walce z praktyką dzielenia się subskrypcjami z przyjaciółmi i rodziną. Serwis streamingowy rozpoczął testowanie nowej opcji i już wkrótce może żądać dodatkowej opłaty za udostępnienie konta znajomym.

Jeśli ktoś jeszcze nie wie, to plany Standard i Premium serwisu Netflix umożliwiają tworzenie osobnych profili dla członków rodziny, dzięki czemu można wygodnie dzielić się swoim kontem. Chengyi Long, dyrektor ds. innowacji produktowych w firmie Netflix, twierdzi, że choć plany te były “ogromnie popularne”, “spowodowały też pewne zamieszanie co do tego, kiedy i w jaki sposób można dzielić się kontem Netflix”. W rezultacie konta są współdzielone między wieloma różnymi osobami.

Netflix może żądać dodatkowej opłaty za udostępnienie konta znajomym ciekawostki udostępnianie konta znajomym, platne udostepnianie konta na netflix, Netflix, dodatkowa oplata zaudostepnianie konta na netflix  Netflix zwiększa swoje wysiłki w walce z praktyką dzielenia się subskrypcjami z przyjaciółmi i rodziną. Serwis streamingowy rozpoczął testowanie nowej opcji i już wkrótce może żądać dodatkowej opłaty za udostępnienie konta znajomym. netflix1

W ramach nowego programu testowego abonenci Netflixa w wersji Standard i Premium mogą udostępnić swoje konta większej liczbie osób, które nie muszą być członkami rodziny. Funkcja ta, nazwana “Dodaj dodatkowego członka”, umożliwia dodanie maksymalnie dwóch kont dla osób, które nie mieszkają razem z Tobą. Takie osoby otrzymają niezależne dane logowania oraz rekomendacje dostosowane do ich historii oglądania.

Jeśli zastanawiasz się, ile trzeba będzie za to dodatkowo zapłacić, będziesz zaskoczony. Dodanie dwóch sub-członków będzie kosztować zaledwie 2,99 USD.

Firma testuje również sposób “przenoszenia profili użytkowników na nowe konta”. Jeśli więc korzystasz z konta współdzielonego, możesz po prostu przenieść się na nowe konto z osobnymi danymi uwierzytelniającymi i zachować swoją historię oglądania i rekomendacje.

Netflix nie ma jasnego harmonogramu, kiedy użytkownicy będą mogli dodawać “sub-członków”. Czy uważacie, że takie podejście i związane z nim ceny pomogą Netflixowi ograniczyć dzielenie się kontami i zmaksymalizować przychody? Dajcie nam o tym w komentarzach.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top