Netflix pracuje nad nowym, tanim abonamentem ciekawostki tania subskrypcja z reklamami, tani abonament na netflix, reklamy na netflix, netflix z reklamami, Netflix  CEO Netflixa, Reed Hastings, opowiedział nieco więcej o planach stworzenia nowego tańszego abonamentu podczas rozmowy z inwestorami po publikacji raportu finansowego. Nowy abonament może pojawić się już w przyszłym roku. netflix1 1300x700

Netflix pracuje nad nowym, tanim abonamentem

CEO Netflixa, Reed Hastings, opowiedział nieco więcej o planach stworzenia nowego tańszego abonamentu podczas rozmowy z inwestorami po publikacji raportu finansowego. Nowy abonament może pojawić się już w przyszłym roku.

Reed Hastings powiedział, że firma pracuje nad nową tańszą subskrypcją serwisu streamingowego Netflix z reklamami.

Netflix pracuje nad nowym, tanim abonamentem ciekawostki tania subskrypcja z reklamami, tani abonament na netflix, reklamy na netflix, netflix z reklamami, Netflix  CEO Netflixa, Reed Hastings, opowiedział nieco więcej o planach stworzenia nowego tańszego abonamentu podczas rozmowy z inwestorami po publikacji raportu finansowego. Nowy abonament może pojawić się już w przyszłym roku. netflix1
Tani Netflix z reklamami.

Ci, którzy śledzili Netflix, wiedzą, że jestem przeciwny złożoności reklamy i wielkim fanem prostoty subskrypcji. Jestem wielkim fanem wyborów konsumenckich. Chcę, aby użytkownicy, którzy chcieli mieć niższą cenę i byli tolerancyjni na reklamy, otrzymali to, czego chcą.

Wcześniej informowaliśmy, że Netflix stracił blisko 200 000 użytkowników w pierwszym kwartale, a teraz spodziewa się utraty 2 milionów subskrybentów w tym kwartale. Akcje firmy spadły o 26%, a jej kapitalizacja rynkowa spadła o 40 miliardów dolarów.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry