Netflix

Netflix pracuje nad nowym, tanim abonamentem

CEO Netflixa, Reed Hastings, opowiedział nieco więcej o planach stworzenia nowego tańszego abonamentu podczas rozmowy z inwestorami po publikacji raportu finansowego. Nowy abonament może pojawić się już w przyszłym roku.

Reed Hastings powiedział, że firma pracuje nad nową tańszą subskrypcją serwisu streamingowego Netflix z reklamami.

Netflix pracuje nad nowym, tanim abonamentem ciekawostki tania subskrypcja z reklamami, tani abonament na netflix, reklamy na netflix, netflix z reklamami, Netflix  CEO Netflixa, Reed Hastings, opowiedział nieco więcej o planach stworzenia nowego tańszego abonamentu podczas rozmowy z inwestorami po publikacji raportu finansowego. Nowy abonament może pojawić się już w przyszłym roku. netflix1
Tani Netflix z reklamami.

Ci, którzy śledzili Netflix, wiedzą, że jestem przeciwny złożoności reklamy i wielkim fanem prostoty subskrypcji. Jestem wielkim fanem wyborów konsumenckich. Chcę, aby użytkownicy, którzy chcieli mieć niższą cenę i byli tolerancyjni na reklamy, otrzymali to, czego chcą.

Wcześniej informowaliśmy, że Netflix stracił blisko 200 000 użytkowników w pierwszym kwartale, a teraz spodziewa się utraty 2 milionów subskrybentów w tym kwartale. Akcje firmy spadły o 26%, a jej kapitalizacja rynkowa spadła o 40 miliardów dolarów.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top