Netflix testuje nową funkcję w Apple TV o nazwie Fast Laughs ciekawostki Netflix, Apple TV  Netflix testuje nową funkcję na swojej stronie głównej o nazwie Fast Laughs. Ta funkcja została wydana w zeszłym roku w aplikacji mobilnej Netflix i jest obecnie testowana w Apple TV. netflix1 1300x700

Netflix testuje nową funkcję w Apple TV o nazwie Fast Laughs

Netflix testuje nową funkcję na swojej stronie głównej o nazwie Fast Laughs. Ta funkcja została wydana w zeszłym roku w aplikacji mobilnej Netflix i jest obecnie testowana w Apple TV.

Fast Laughs to zbiór zabawnych krótkich filmów z seriali i filmów na platformie, zaprojektowany, aby oferować widzom nowe treści. Filmy Fast Laughs są kompilowane przez pracowników Netflix i nie są dopasowane do gustów użytkowników. Głównym celem tej funkcji będzie oferowanie użytkownikom treści niektórych seriali komediowych lub filmów.

Netflix testuje nową funkcję w Apple TV o nazwie Fast Laughs ciekawostki Netflix, Apple TV  Netflix testuje nową funkcję na swojej stronie głównej o nazwie Fast Laughs. Ta funkcja została wydana w zeszłym roku w aplikacji mobilnej Netflix i jest obecnie testowana w Apple TV. AppleTV

Funkcja w telefonie komórkowym jest nieco inna niż w aplikacji na Apple TV. Dzięki pionowemu ekranowi użytkownicy mogą przeglądać filmy podobne do TikToku i znajdować sugestie po prawej stronie każdego klipu. Widzowie mogą udostępniać klipy, dodawać programy do swojej listy, a nawet odpowiadać.

Niestety nie wiemy, kiedy finalnie funkcja zostanie wydana.

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top