netflix 1

Netflix uaktualnił swoją apkę na Apple TV. Co się zmieniło?

Netflix wprowadza aktualizację swojej aplikacji dla systemu tvOS, która zawiera nowy odtwarzacz multimedialny i inne funkcje.

Aktualizacja 2.1.23 została wypuszczona i w ciągu kilku i będzie dostępna dla wszystkich. W systemie tvOS 15 i nowej aplikacji Netflix dla Apple TV tytuły seriali i filmów są wyświetlane dużą czcionką w lewym dolnym obszarze ekranu, gdy widoczny jest pasek postępu.

Netflix uaktualnił swoją apkę na Apple TV. Co się zmieniło? ciekawostki tvos 15, netflix uaktualniony, netflix na apple tv, Netflix, aplikacja netflix  Netflix wprowadza aktualizację swojej aplikacji dla systemu tvOS, która zawiera nowy odtwarzacz multimedialny i inne funkcje. netflix tvos 1

Netflix uaktualnił swoją apkę na Apple TV. Co się zmieniło? ciekawostki tvos 15, netflix uaktualniony, netflix na apple tv, Netflix, aplikacja netflix  Netflix wprowadza aktualizację swojej aplikacji dla systemu tvOS, która zawiera nowy odtwarzacz multimedialny i inne funkcje. netflix tvos 2

Tytuły odcinków są teraz wyświetlane mniejszą czcionką tuż nad nazwą serii. Wyświetlany jest także nowy przycisk informacyjny, reprezentujący przycisk otwierający stronę szczegółów zawartości, na której można ponownie uruchomić odcinek, przeglądać wiele odcinków i wyświetlać opisy wideo.

Dzięki nowemu interfejsowi integrującemu odtwarzacz multimedialny tvOS 15, Netflix obsługuje także nowego pilota Siri Remote, wprowadzonego wraz z Apple TV 4K z 2021 roku.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry