Netflix usuwa wsparcie dla AirPlay w swojej aplikacji na iOS ciekawostki netflix usuwa airplay, Netflix, neftlix bez airplay, Apple  Nie jest to dobra wiadomość dla osób, które korzystały z AirPlay w aplikacji Netflix na iOS. Firma postanowiła usunąć możliwość przesyłania filmu z iUrządzenia na Apple TV. netflix1 1300x700

Netflix usuwa wsparcie dla AirPlay w swojej aplikacji na iOS

Nie jest to dobra wiadomość dla osób, które korzystały z AirPlay w aplikacji Netflix na iOS. Firma postanowiła usunąć możliwość przesyłania filmu z iUrządzenia na Apple TV.

Na oficjalnej stronie Netflixa w dniu wczorajszym pojawiła się informacja że AirPlay nie będzie już obsługiwane na iPhone i iPad ze względu na ?ograniczenia techniczne?.

Netflix usuwa wsparcie dla AirPlay w swojej aplikacji na iOS ciekawostki netflix usuwa airplay, Netflix, neftlix bez airplay, Apple  Nie jest to dobra wiadomość dla osób, które korzystały z AirPlay w aplikacji Netflix na iOS. Firma postanowiła usunąć możliwość przesyłania filmu z iUrządzenia na Apple TV. Netflix

Na ten moment nic więcej nie wiemy, z wyjątkiem tego, że aplikacja iOS nie będzie już obsługiwać protokołu połączenia Apple, używanego na Apple TV i innych urządzeniach.

Być może znajdują się jeszcze takie urządzenia w których przesyłanie działa, ale prawdopodobnie w ciągu kilku dni AirPlay zostanie wyłączone dla wszystkich użytkowników na całym świecie.

Funkcja była dostępna w aplikacji od 2013 roku.

[app 363590051]

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry