netflix 1

Netflix wprowadza funkcję „Przenieś profil”

Na początku tego roku Netflix rozpoczął testowanie nowych sposobów na uniemożliwienie użytkownikom dzielenia się swoimi hasłami z innymi.

Teraz firma uruchamia nową funkcję “Przenieś profil”, która pozwoli użytkownikom na migrację osobistego profilu z cudzego konta na nowe.

Netflix wprowadza funkcję „Przenieś profil” ciekawostki przenieś profil, Netflix  Na początku tego roku Netflix rozpoczął testowanie nowych sposobów na uniemożliwienie użytkownikom dzielenia się swoimi hasłami z innymi. netflix1

Użytkownicy Netflix mogą teraz przenieść istniejący profil na inne konto Netflix bez utraty rekomendacji treści, historii oglądania, zapisanych gier i innych osobistych ustawień. Netflix twierdzi, że funkcja była “bardzo pożądana” i pomoże użytkownikom w wielu sytuacjach. W rzeczywistości wydaje się, że jest to próba ograniczenia przez firmę korzystania z kont współdzielonych, ponieważ wielu użytkowników nie chce zmieniać kont właśnie po to, by nie stracić historii obejrzanych filmów i seriali i nie tylko.

Co sądzicie o tej nowej funkcji?

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top