Netflix z reklamami

Netflix z reklamami już pod koniec roku?

Netflix z reklamami, czyli tańsza wersja Netflixa może zostać wprowadzona już pod koniec 2022 roku – informuje o tym The New York Times. 

Netflix planuje wprowadzić nową formę abonamentu reklamowego, aby przyciągnąć nowych abonentów, dla których aktualne ceny są zbyt wysokie.

Netflix z reklamami już pod koniec roku? ciekawostki tanszy netflix z reklamami, tani netflix, netflix z reklamami, Netflix  Netflix z reklamami, czyli tańsza wersja Netflixa może zostać wprowadzona już pod koniec 2022 roku - informuje o tym The New York Times.  netflix1

Firma jak zapewne pamiętacie poinformowała w kwietniu, że straciła subskrybentów w pierwszym kwartale roku. Była to pierwsza utrata subskrybentów od ponad dekady. Łącznie  Netflix stracił 200 000 subskrybentów i spodziewa się, że w przyszłym kwartale straci kolejne. Utrata subskrybentów została częściowo przypisana współdzieleniu kont, czym Netflix zamierza się zająć.

Firma poinformowała pracowników w liście, że planuje ograniczyć udostępnianie haseł poprzez ograniczenie dostępu do subskrybentów, którzy dzielą gospodarstwo domowe. Netflix szacuje, że 222 miliony gospodarstw domowych dzielą się z kolejnymi 100 milionami gospodarstw domowych.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top