Netflix z reklamami już pod koniec roku? ciekawostki tanszy netflix z reklamami, tani netflix, netflix z reklamami, Netflix  Netflix z reklamami, czyli tańsza wersja Netflixa może zostać wprowadzona już pod koniec 2022 roku - informuje o tym The New York Times.  netflix1 1300x700

Netflix z reklamami już pod koniec roku?

Netflix z reklamami, czyli tańsza wersja Netflixa może zostać wprowadzona już pod koniec 2022 roku – informuje o tym The New York Times. 

Netflix planuje wprowadzić nową formę abonamentu reklamowego, aby przyciągnąć nowych abonentów, dla których aktualne ceny są zbyt wysokie.

Netflix z reklamami już pod koniec roku? ciekawostki tanszy netflix z reklamami, tani netflix, netflix z reklamami, Netflix  Netflix z reklamami, czyli tańsza wersja Netflixa może zostać wprowadzona już pod koniec 2022 roku - informuje o tym The New York Times.  netflix1

Firma jak zapewne pamiętacie poinformowała w kwietniu, że straciła subskrybentów w pierwszym kwartale roku. Była to pierwsza utrata subskrybentów od ponad dekady. Łącznie  Netflix stracił 200 000 subskrybentów i spodziewa się, że w przyszłym kwartale straci kolejne. Utrata subskrybentów została częściowo przypisana współdzieleniu kont, czym Netflix zamierza się zająć.

Firma poinformowała pracowników w liście, że planuje ograniczyć udostępnianie haseł poprzez ograniczenie dostępu do subskrybentów, którzy dzielą gospodarstwo domowe. Netflix szacuje, że 222 miliony gospodarstw domowych dzielą się z kolejnymi 100 milionami gospodarstw domowych.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry