OneTech27.08.2019
News dnia: Wygląd iPhone 11 będzie zupełnie inny od tego, który widzieliśmy na przeciekach do tej pory

Eldar Murtazin zrzucił prawdziwą bombę na Twittera, później opisaną przez Bena Geskina: „następny iPhone 11 będzie inny niż do tej pory.”

Według Eldara Murtazina, który zazwyczaj podaje prawdziwe informacje, nowe iPhone’y będą się zupełnie różnić od tego, co widzieliśmy na wyciekach do tej pory.

Tylna szyba będzie podobna do obecnej w Moto Z4 i będzie kilka niespodzianek w projekcie, które ogólnie będą odróżniać nowego iPhone’a do tego obecnego.

„Nowe iPhone’y są zupełnie inne niż na wszystkich tych zdjęciach. Szkło takie jak Moto Z4, wygląda całkiem interesujący.” – Ben Geskin (@BenGeskin)

Krótko mówiąc, bomba została zrzucona na około dwa tygodnie przed prezentacją. Czy naprawdę powinniśmy oczekiwać czegoś zupełnie nowego?

Jeśli chodzi o mnie to w to nie wierze. Jestem na 99% przekonany, że iPhone będzie dokładnie taki jak na wcześniejszych przeciekach. Co roku jest podoba sytuacja i zawsze na kilka tygodniu przed prezentacją w sieci pojawia się ostateczny i finalny wygląd nowego iUrządzenia. Sądzę, że w tym roku będzie podobnie.

A jakie jest Wasze zdanie?

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Zapraszamy na naszego Twittera.
@onetechpl