Nexus od HTC zostanie wyposażony w 3D Touch ciekawostki Nexus z 3D Touch, Android, 3d touch  Za parę miesięcy na rynku zadebiutuje Android N, a już teraz pojawia się wiele doniesień. Jedno z nich dotyczy wdrożenia natywnego wsparcia dla wyświetlaczy rozpoznających nacisk (3D Touch). nexus.onetech.pl 1 1300x700

Nexus od HTC zostanie wyposażony w 3D Touch

Za parę miesięcy na rynku zadebiutuje Android N, a już teraz pojawia się wiele doniesień. Jedno z nich dotyczy wdrożenia natywnego wsparcia dla wyświetlaczy rozpoznających nacisk (3D Touch).

Osobiście ciężko mi w to uwierzyć, choć parę urządzeń z Androidem ma wyświetlacze z technologią Force Touch, jednakże HTC podobno pracuje, aby to wprowadzić w tegorocznym Nexusie.

Nexus od HTC zostanie wyposażony w 3D Touch ciekawostki Nexus z 3D Touch, Android, 3d touch  Za parę miesięcy na rynku zadebiutuje Android N, a już teraz pojawia się wiele doniesień. Jedno z nich dotyczy wdrożenia natywnego wsparcia dla wyświetlaczy rozpoznających nacisk (3D Touch). mwc 2016 gionee s8 hands on 13

To nie wszystko, Tajwański producent nie będzie jedynym, Xiaomi, Meizu, OPPO i Vivo również w tym roku postawią na wyświetlacze z podobną technologią.

Warto wspomnieć, że Huawei i Gionee mają w swoim portfolio urządzenia mobilne z charakterystycznym wyświetlaczem. Drugi z wymienionych producentów zaprezentował jeden z mobilnych sprzętów z 3D Touch podczas tegorocznych targów Mobile World Congress. Wyświetlacz zaprezentowanego modelu działa tak samo, jak w iPhonie 6s. Jednakże bez pomocy Google 3D Touch nie będzie obecnie dostępną funkcją w Androidzie, ale wersja N powinna wprowadzić wsparcie dla takich ekranów.

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top