Nick Law - wiceprezes ds. reklamy odchodzi z Apple ciekawostki Nicku Law, Apple  Kolejny ważny dyrektor opuszcza giganta z Cupertino. Mówimy o Nicku Law, który był wiceprezesem ds. reklamy firmy. nick 1300x700

Nick Law – wiceprezes ds. reklamy odchodzi z Apple

Kolejny ważny dyrektor opuszcza giganta z Cupertino. Mówimy o Nicku Law, który był wiceprezesem ds. reklamy firmy.

Nick Law dołączył do Apple w 2019 roku po długiej karierze jako dyrektor kreatywny w Publicis Groupe, mając na celu kierowanie zespołem reklamowym firmy. W ciągu ostatnich dwóch lat Law otrzymał zadanie kierowania cyfrowym podejściem Apple w zespołach marketingu i komunikacji, odgrywając ważną rolę w strategii medialnej Apple oraz reklamie cyfrowej i telewizyjnej.

Nick Law - wiceprezes ds. reklamy odchodzi z Apple ciekawostki Nicku Law, Apple  Kolejny ważny dyrektor opuszcza giganta z Cupertino. Mówimy o Nicku Law, który był wiceprezesem ds. reklamy firmy. Park 1

Law zajmował się również zarządzaniem sieciami społecznościowymi, a także całą komunikacją cyfrową Apple oraz tworzeniem udanych kampanii, takich jak „Shot on iPhone”. W tej chwili nie jest jeszcze jasne, dlaczego Law zdecydował się opuścić Apple ani jaka będzie jego przyszłość.

Tymczasem wydaje się, że zarówno Apple, jak i inne duże firmy technologiczne z Doliny Krzemowej tracą pracowników na rzecz start-upów działających w świecie kryptowalut . Wielu inżynierów opuszcza firmy takie jak Apple, Amazon, Google i Meta dla młodych firm działających w sektorze kryptowalut.

Kryptowaluty to stale rozwijający się sektor, a sam Tim Cook powiedział, że interesuje go ten świat .

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top