Nie będzie już tanich smartfonów od Xiaomi polecane, ciekawostki Xioami, nie będzie tanich smartfonów od xiaomi  Firma Xiaomi jak wiemy produkuje całkiem ciekawe smartfony w atrakcyjnych niskich cenach. Niestety wkrótce się to zmieni. xiaomi logo 2

Nie będzie już tanich smartfonów od Xiaomi

Firma Xiaomi jak wiemy produkuje całkiem ciekawe smartfony w atrakcyjnych niskich cenach. Niestety wkrótce się to zmieni.

Kierownictwo firmy nie jest zadowolone z faktu, że marka jest często kojarzona z tanim smartfonem. Zostało to ogłoszone przez CEO Xiaomi Lei Jun.

Nie będzie już tanich smartfonów od Xiaomi polecane, ciekawostki Xioami, nie będzie tanich smartfonów od xiaomi  Firma Xiaomi jak wiemy produkuje całkiem ciekawe smartfony w atrakcyjnych niskich cenach. Niestety wkrótce się to zmieni. xiaomi

Odpowiadając na pytanie TechNode, szef Xiaomi Lei Jun powiedział, że przyszłe smartfony będą droższe.

Mamy zamiar pozbyć się kojarzenia naszej firmy z tanimi smartfonami. Wszyscy wiedzą, że można kupić nasze flagowe urządzenia za mniej niż 2000 juanów (około 1000 zł). Chcemy zainwestować jeszcze więcej i stworzyć jeszcze ciekawsze produkty. Myślę, że mogę powiedzieć, że po raz ostatni wydaliśmy flagowiec, który kosztuje mniej niż 3000 juanów (około 1700 zł). W przyszłości nasze telefony mogą stać się droższe. Ale niewiele.

3000 juanów to cena początkowa Xiaomi Mi9 w Chinach. W ostatnich latach producenci podnoszą ceny, aby ich urządzenia były jeszcze bardziej opłacalne. Xiaomi zdecydowało się pójść za ich przykładem, chociaż prawdopodobnie ich telefony nadal będą i tak zauważalnie tańsze niż te od Samsunga czy Apple.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top