Nie będzie transmisji na żywo z marcowej konferencji Apple polecane, ciekawostki przekaz na żywo z marcowej konferencji apple, na żywo, marcowa prezentacja, marcowa konferencja apple, edukacyjna konferencja apple, Apple, 2018  Już 27 marca odbędzie się specjalna konferencja Apple, która skierowana będzie w głównej mierze do nauczycieli i uczniów. Jak się okazuje, niestety nie będzie transmisji na żywo z tego wydarzenia. logo

Nie będzie transmisji na żywo z marcowej konferencji Apple

Już 27 marca odbędzie się specjalna konferencja Apple, która skierowana będzie w głównej mierze do nauczycieli i uczniów. Jak się okazuje, niestety nie będzie transmisji na żywo z tego wydarzenia.

Kilka godzin temu Apple uaktualniło aplikację “Event” w Apple TV i to właśnie w niej pojawiła się informacja, że transmisji na żywo z marcowej konferencji nie będzie. Wideo z konferencji zostanie udostępnione dopiero po zakończeniu wydarzenia.

Nie będzie transmisji na żywo z marcowej konferencji Apple polecane, ciekawostki przekaz na żywo z marcowej konferencji apple, na żywo, marcowa prezentacja, marcowa konferencja apple, edukacyjna konferencja apple, Apple, 2018  Już 27 marca odbędzie się specjalna konferencja Apple, która skierowana będzie w głównej mierze do nauczycieli i uczniów. Jak się okazuje, niestety nie będzie transmisji na żywo z tego wydarzenia. konfa apple marzec

Wielka szkoda. Cały czas miałem cichą nadzieję, że jednak będzie przekaz na żywo. Ale cóż.. Postaramy się w takim razie informować Was o wszystkich ważniejszych rzeczach na naszym Twitterze.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top