Nie działa Ci apka OLX na iPhone? Nie jesteś sam. Zobacz jak rozwiązać ten problem ciekawostki UPS, Olx nie dziala na iPhone, olx nie dziala, coś poszło nie tak, aplikacja olx nie dziala  Nie działa Ci aplikacja OLX na iPhone? Nie martw się. Nie jesteś sam. U wielu osób po ostatniej aktualizacji zamiast ogłoszeń na ekranie pojawia się komunikat "Ups, coś poszło nie tak..". Jak rozwiązać ten problem? OLX 1300x700

Nie działa Ci apka OLX na iPhone? Nie jesteś sam. Zobacz jak rozwiązać ten problem

Nie działa Ci aplikacja OLX na iPhone? Nie martw się. Nie jesteś sam. U wielu osób po ostatniej aktualizacji zamiast ogłoszeń na ekranie pojawia się komunikat “Ups, coś poszło nie tak..”. Jak rozwiązać ten problem?

Dopóki w App Store nie pojawi się nowa wersja aplikacji, to rozwiązanie jest tylko jedno. Należy po prostu usunąć aplikację i zainstalować ją ponownie. Gdy to zrobicie aplikacja zacznie działać poprawnie. Postanowiliśmy o tym napisać ponieważ sami mieliśmy problemy z uruchomieniem apki.

Aplikacja OLX nie działa na iPhone

Nie działa Ci apka OLX na iPhone? Nie jesteś sam. Zobacz jak rozwiązać ten problem ciekawostki UPS, Olx nie dziala na iPhone, olx nie dziala, coś poszło nie tak, aplikacja olx nie dziala  Nie działa Ci aplikacja OLX na iPhone? Nie martw się. Nie jesteś sam. U wielu osób po ostatniej aktualizacji zamiast ogłoszeń na ekranie pojawia się komunikat "Ups, coś poszło nie tak..". Jak rozwiązać ten problem? OLX1

Problem występuje zarówno na iOS 15.3, oraz iOS 15.4 beta. A jak jest u Was? Dajcie koniecznie znać w komentarzach czy macie podobry problem i jaką wersję iOS posiadacie w swoim iPhone.

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top