Nie działa Ci App Store i Apple Music? Nie jesteś sam ciekawostki dlaczego app store nie dziala, apple music nie działa, App Store nie dziala  Nie działa Wam prawidłowo App Store lub Apple Music? Nie martwcie się. Nie jesteście sami. Wielu użytkowników ma podobny problem. AppStore 1

Nie działa Ci App Store i Apple Music? Nie jesteś sam

Nie działa Wam prawidłowo App Store lub Apple Music? Nie martwcie się. Nie jesteście sami. Wielu użytkowników ma podobny problem.

Jak widzicie na poniżej grafice obecnie App Store i Apple Music nie działają prawidłowo. Zatem jeśli macie problem z połączeniem się ze sklepem App Store lub nie możecie wykonać aktualizacji, albo nie działa Wam Apple Music, to nie martwcie się nie jest to problem Waszego telefonu. Problem tkwi po stronie Apple i  zapewne już wkrótce zostanie rozwiązany i wszystko będzie działać prawidłowo.

Nie działa Ci App Store i Apple Music? Nie jesteś sam ciekawostki dlaczego app store nie dziala, apple music nie działa, App Store nie dziala  Nie działa Wam prawidłowo App Store lub Apple Music? Nie martwcie się. Nie jesteście sami. Wielu użytkowników ma podobny problem. status apple
Status usług Apple.

Z informacji jakie otrzymujemy u wielu osób w App Store nie wyświetlają się karty prywatności, a z Apple Music zniknęły wszystkie teksty piosenek.

Ktoś z Was ma podobny problem? Dajcie znać w komentarzach.

Aktualizacja

Wszystkie usługi działają już prawidłowo.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry