ipadmini

Nie oczekuj nowego iPad mini w tym roku, Apple ma inne plany

Wygląda na to, że Apple nie planuje aktualizacji iPad mini w 2023 roku. Poinformował o tym na pewno znany wszystkim analityk Ming-Chi Kuo.

iPad mini po raz pierwszy ujrzał światło dzienne ponad dziesięć lat temu i w trakcie swojego istnienia zdołał zbudować dość solidną grupę użytkowników.

iPad mini to tablet produkowany przez firmę Apple. Został wprowadzony na rynek w listopadzie 2012 roku. Urządzenie miało  7,9-calowy ekran Retina, a jego wersje były wyposażone w procesory A12 Bionic lub A13 Bionic. iPad mini oferuje dostęp do milionów aplikacji w sklepie App Store. Jest to popularne urządzenie do przeglądania internetu, oglądania filmów i gier.

Ostatnia jak dotąd generacja – iPad mini 6 – została zaprezentowana dwa lata temu, a teraz wygląda na to, że w przyszłym roku zobaczymy siódmą generację.

Nie oczekuj nowego iPad mini w tym roku, Apple ma inne plany ciekawostki iPad mini 7. gerenacji, iPad mini 2024, iPad mini  Wygląda na to, że Apple nie planuje aktualizacji iPad mini w 2023 roku. Poinformował o tym na pewno znany wszystkim analityk Ming-Chi Kuo. iPadmini 2 1

Tak twierdzi znany analityk Ming-Chi Kuo ​​masowa produkcja iPad mini 7 rozpocznie się już w pierwszym kwartale 2024 roku. Kuo zauważa między innymi w serii swoich ostatnich postów na Twitterze że najprawdopodobniej w ciągu najbliższych 9-12 miesięcy nie będzie żadnego nowego modelu iPada, właśnie ze względu na rozpoczęcie masowej produkcji nowej generacji iPada mini. Kuo początkowo był zdania, że ​​możemy spodziewać się zaktualizowanego iPada mini jeszcze w tym roku, ale w ciągu następnych kilku tygodni ponownie przemyślał swoje stanowisko.

Dla przypomnienia dodamy, ze również inny analityk, Ross Young, jest przekonany, że w przyszłym roku możemy spodziewać się nowego iPada mini. Analitycy nadal nie mają wyraźnego konsensusu co do tego, czy Apple wyposaży swojego iPada mini 7. generacji w technologię ProMotion, ale Young nie jest zbytnio zainteresowany tą opcją. Obecny iPad mini, który miał swoją premierę we wrześniu 2021 roku, wyposażono w wyświetlacz 8,3″, czip A15 Bionic, złącze USB-C, przycisk blokady z Touch ID oraz obsługę sieci 5G w przypadku wersji z połączeniem komórkowym.

A czy Ty czekasz na nowego iPada mini? Daj koniecznie znać!

Czytaj także:

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top