macbookpro20

Nie podoba Ci się notch w MacBook Pro? Te apki rozwiążą ten problem!

Jeśli kupiłeś nowego MacBooka Pro i trudno jest Ci przyzwyczaić się do notcha w górnej części ekranu na środku paska menu, to mamy aplikacje, które pomogą Ci rozwiązać ten problem.

Pojawienie się notcha w MacBooku Pro było zaskoczeniem dla większości osób. Wcięcie było jedną z niewielu innowacji, o których nigdy nie słyszeliśmy. Niektórzy krytykowali tę decyzję, ale Apple przestawiło nowość w sprytny sposób, mówiąc, że rozwiązanie to zapewni użytkownikom więcej miejsca na treści. Jeśli jednak nie możesz się do tego przyzwyczaić, dostępne są już aplikacje, które w pewnym stopniu rozwiązują ten problem dodając czarny pasek menu, podobnie jak macOS Monterey dodaje czarną ramkę u góry ekranu, gdy aplikacje są w trybie pełnoekranowym.

Jak ukryć notch w MacBook Pro

Nie podoba Ci się notch w MacBook Pro? Te apki rozwiążą ten problem! ciekawostki MacBook Pro, jak ukryc wciecie w ekranie macbook, jak ukryc notch w macbook pro  Jeśli kupiłeś nowego MacBooka Pro i trudno jest Ci przyzwyczaić się do notcha w górnej części ekranu na środku paska menu, to mamy aplikacje, które pomogą Ci rozwiązać ten problem.
 notch 1

  • Forehead (bezpłatne): Oprócz możliwości przełączania między widokiem domyślnym a czarnym paskiem, zawiera opcje zaokrąglania rogów ekranu. Istnieje również opcja symulowania wycięcia na starszych komputerach Mac.
  • TopNotch (bezpłatny): oferuje te same funkcje, co Forehead, a także obsługuje dynamiczne tapety, współpracuje z wieloma wyświetlaczami, pozostaje w tle i wykrywa zmiany.
  • De-Notch-ifier (9,95 €): oferuje te same funkcje co TopNotch, tylko w formie rozwijanego menu na pasku menu. De-Notch-ifier nie jest zupełnie nową aplikacją, a raczej wstępnie skonfigurowaną wersją Boring Old Menu Bar, który zapewnia nieprzezroczysty pasek menu w systemie MacOS Big Sur i nowszych. Jeśli kupisz jedną aplikację, drugą dostaniesz za darmo.

Więcej na temat tegorocznych MacBooków Pro możecie przeczytać w jednym z naszych poprzednich wpisów.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top