Nie spodziewajcie się szybkiego wydania Jailbreak dla iOS 10 przez Pangu ciekawostki kiedy jailbreak iOS 10, jailbreak iOS 10, jailbreak, iPhone, Cydia, Apple  Pangu zaskoczyło mnie podczas ich konferencji, gdzie pokazali Jailbreak iOS 10 w wersji beta, a nie mówiono szeroko o odblokowaniu oprogramowania od wersji 9.2 (z wyłączeniem 9.2.1) do 9.3.3. Cydia 1300x700

Nie spodziewajcie się szybkiego wydania Jailbreak dla iOS 10 przez Pangu

Pangu zaskoczyło mnie podczas ich konferencji, gdzie pokazali Jailbreak iOS 10 w wersji beta, a nie mówiono szeroko o odblokowaniu oprogramowania od wersji 9.2 (z wyłączeniem 9.2.1) do 9.3.3.

Wtedy sądziłem, że wydanie dla iOS 10 wpadnie szybciej, ale wygląda na to, że sytuacja nie jest zbyt oczywista. Według użytkownika neurogadget grupa ma problemy z odblokowaniem oprogramowania w najnowszej wersji.

Nie spodziewajcie się szybkiego wydania Jailbreak dla iOS 10 przez Pangu ciekawostki kiedy jailbreak iOS 10, jailbreak iOS 10, jailbreak, iPhone, Cydia, Apple  Pangu zaskoczyło mnie podczas ich konferencji, gdzie pokazali Jailbreak iOS 10 w wersji beta, a nie mówiono szeroko o odblokowaniu oprogramowania od wersji 9.2 (z wyłączeniem 9.2.1) do 9.3.3. Cydia

Wszystko z powodu problemów z działaniem Cydii na iOS 10, co spowodowało, że grupa musiała wyrzucić do kosza niemal ukończone narzędzie do Jailbreak. Wygląda na to, że inżynierzy odpowiedzialni za zabezpieczenia iOS w końcu odrobili pracę domową i system operacyjny jest lepiej zabezpieczony niż jego poprzednie edycje.

Na ten moment ciężko wyrokować, kiedy pojawi się w pełni działające narzędzie, ale mam nadzieję, że nie tylko Pangu nad nim pracuje. Od grupy TaiG nie słyszeliśmy nic, więc może mają coś w zanadrzu albo zaskoczy nas zupełnie nowy programista lub grupa. Czas pokaże, co się wydarzy, więc obecnie trzeba cierpliwie czekać i śledzić sytuację.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top