galaxys23

Nie uwierzysz ile “waży” system operacyjny Samsunga Galaxy S23

Jeśli zastanawiasz się, ile “waży” system operacyjny znajdujący się w najnowszym smartfonie Samsung Galaxy S23, to w tym wpisie znajdziesz odpowiedź na to pytanie.

Użytkownicy zauważyli , że oprogramowanie Samsung Galaxy S23 zajmuje katastrofalną ilość miejsca na dysku! System operacyjny wraz z autorską powłoką One UI i aplikacjami zajmuje prawie 60 GB (to połowa miejsca w modelu 128 GB). Dla porównania, Windows 11 wymaga 32 GB.

Nie uwierzysz ile "waży" system operacyjny Samsunga Galaxy S23 ciekawostki samsung Galaxy S23, Galaxy S23  Jeśli zastanawiasz się, ile "waży" system operacyjny znajdujący się w najnowszym smartfonie Samsung Galaxy S23, to w tym wpisie znajdziesz odpowiedź na to pytanie. s23 1

Tak duża kwota prawdopodobnie wynika z faktu, że Samsung powiela wbudowane aplikacje i usługi Google. Jednak obu nie można usunąć, ponieważ są one systemowe.

Należy zauważyć, że ten rozmiar jest prezentowany głównie w modelach dla Stanów Zjednoczonych i części Europy. W innych krajach oprogramowanie zajmuje mniej niż 40 GB. W porównaniu do innych producentów czysty Android 13 na Pixelu 7 zajmuje 15 GB, tyle samo co MIUI 14 na Xiaomi 13.

Co Wy na to?

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top