InPost Mobile

Nie wbijaj kodu. Otwieraj skrytkę paczkomatu iPhone?m lub innym smartfonem z Androidem zdalnie za pomocą apki InPost Mobile

Może nie wszyscy z Was o tym wiedzą, ale od kilku już miesięcy możliwe jest otworzenie skrytki paczkomatu zdanie – naszym smartfonem. Bez wbijania numeru telefonu, PIN-u, czy skanowania kodu QR.

Aby to zrobić konieczne jest zainstalowanie na smartfonie aplikacji InPost Mobile – link do aplikacji na iOS i Android poniżej.

Bardzo ważną rzeczą jest to, aby podczas pierwszego uruchomienia podać prawidłowy numer telefonu, ten który będziemy podawać przy zamawianiu paczki.

Gdy aplikacja będzie już aktywna cała reszta odbywa się automatycznie. W momencie, gdy ktoś nada do nas paczkę otrzymamy odpowiednie powiadomienie, a nr przesyłki i inne dane od razu pojawią się w aplikacji. Nie musimy nic wpisywać czy skanować.

Jeśli chodzi o odebranie paczki zdanie to należy pamiętać o jednej rzeczy. Aplikacja InPost Mobile musi mieć dostęp do naszej lokalizacji. Tylko wtedy możliwe będzie odebranie paczki. Jeśli tego nie zrobicie na ekranie pojawi się taki komunikat.

Nie wbijaj kodu. Otwieraj skrytkę paczkomatu iPhone?m lub innym smartfonem z Androidem zdalnie za pomocą apki InPost Mobile polecane, ciekawostki zdalne otwarcie paczkomatu, paczkomat, otwieranie paczkomatu zdalnie, otwieranie paczkomatu z telefonu, InPost Mobile, iNpost  Może nie wszyscy z Was o tym wiedzą, ale od kilku już miesięcy możliwe jest otworzenie skrytki paczkomatu zdanie - naszym smartfonem. Bez wbijania numeru telefonu, PIN-u, czy skanowania kodu QR. iNpost 5

Gdy aplikacja ma dostęp do naszej lokalizacji wystarczy po prostu podejść do paczkomatu i kliknąć w aplikacji ?Otwórz skrytkę zdalnie?. To wszystko.

Nie wbijaj kodu. Otwieraj skrytkę paczkomatu iPhone?m lub innym smartfonem z Androidem zdalnie za pomocą apki InPost Mobile polecane, ciekawostki zdalne otwarcie paczkomatu, paczkomat, otwieranie paczkomatu zdalnie, otwieranie paczkomatu z telefonu, InPost Mobile, iNpost  Może nie wszyscy z Was o tym wiedzą, ale od kilku już miesięcy możliwe jest otworzenie skrytki paczkomatu zdanie - naszym smartfonem. Bez wbijania numeru telefonu, PIN-u, czy skanowania kodu QR. inPost 3

Po kilku sekundach skrzynka się otworzy, a na ekranie pojawi się informacja o kolumnie i rzędzie w którym jest nasza przesyłka.

Nie wbijaj kodu. Otwieraj skrytkę paczkomatu iPhone?m lub innym smartfonem z Androidem zdalnie za pomocą apki InPost Mobile polecane, ciekawostki zdalne otwarcie paczkomatu, paczkomat, otwieranie paczkomatu zdalnie, otwieranie paczkomatu z telefonu, InPost Mobile, iNpost  Może nie wszyscy z Was o tym wiedzą, ale od kilku już miesięcy możliwe jest otworzenie skrytki paczkomatu zdanie - naszym smartfonem. Bez wbijania numeru telefonu, PIN-u, czy skanowania kodu QR. iNpost 4

Prawda, że fajne? Piszemy o tym specjalnie, abyście nie musieli wbijać numeru telefonu i PIN-u i tym samym dotykać klawiszy w paczkomacie.

Aplikacje InPost Mobile możecie pobrać poniżej.

[appbox appstore 1437787639]

[appbox googleplay id=pl.inpost.inmobile&hl=pl]

Więcej na ten temat możecie przeczytać na stronie InPost.pl

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top