LiDAR w iPhone 13

Nie wszystkie iPhone’y 13 otrzymają LiDAR

Jak podaje użytkownik Twittera – DylanDKT skaner LiDAR dostępny będzie w tym roku podobnie jak w roku ubiegłym tylko w iPhone? ach w wersji Pro.

Dylan zaznaczył, że Apple bardzo chciało zaimplementować skaner LiDAR we wszystkich modelach serii iPhone 13, a nie tylko w modelu Pro, ale w ostatniej chwili firma zrezygnowała z tego pomysłu.

Nie wszystkie iPhone'y 13 otrzymają LiDAR polecane, ciekawostki skaner LIDAR, iPhone 13 Pro, iPhone 13, Apple  Jak podaje użytkownik Twittera - DylanDKT skaner LiDAR dostępny będzie w tym roku podobnie jak w roku ubiegłym tylko w iPhone? ach w wersji Pro. iPhone12Pro 1 4

Przypominamy, że skaner LiDAR został po raz pierwszy wprowadzony w iPadzie Pro 2020, a następnie Apple dodało go do iPhone?a 12 Pro i iPhone?a 12 Pro Max. Skaber wykorzystuje technologię Time-of-Flight do pomiaru odległości między przetwornikiem a obiektami, dzięki czemu kamera może uchwycić głębokość z dokładnymi pomiarami. Apple używa głównie LiDAR do rozszerzonej rzeczywistości i fotografii portretowej w trybie nocnym, ale te skanery mogą znaleźć zastosowanie także w okularach AR na którymi cały czas trwają prace.

Oczekuje się, że Apple zaprezentuje nowe iPhone?y we wrześniu 2021 roku.

Źródło:

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top