HomePod

Niebawem do oferty Apple trafi nowy HomePod i Apple TV

Gurman mówił o nowych urządzeniach Apple, które pojawią się w najbliższych miesiącach – są to Apple TV, HomePod i Apple Watch Series 8.

Według Gurmana, następny model Apple TV będzie korzystał z układu A14 i będzie bardziej kompatybilny z grami, natomiast nowy HomePod może korzystać z tego samego układu, co Apple Watch Series 8.

W kolejnym urządzeniu Apple TV firma Apple zamierza skupić się na wydajności, aby umożliwić użytkownikom jak najlepsze wykorzystanie systemu tvOS 16 oraz gier dostępnych w Apple Arcade i innych. Nowe urządzenie Apple TV, noszące nazwę kodową J255, jest obecnie opracowywane z układem A14. Jest to dwustopniowe ulepszenie w stosunku do A12 stosowanego w modelu 2021, ale nowa wersja powinna także zawierać dodatkowy gigabajt pamięci.

Niebawem do oferty Apple trafi nowy HomePod i Apple TV ciekawostki home pod 2022, Apple Watch Series 8, Apple Watch SE 2, apple tv 2022  Gurman mówił o nowych urządzeniach Apple, które pojawią się w najbliższych miesiącach - są to Apple TV, HomePod i Apple Watch Series 8. homepod

Trzeci model głośnika HomePod może pojawić się w 2023 roku. Oczekuje się, że w aktualizacji inteligentnego głośnika o nazwie kodowej B620 zostanie zintegrowany układ S8, który będzie wykorzystywany w zegarku Apple Watch Series 8.

Nowy model będzie podobno bardziej zbliżony do oryginalnego HomePoda pod względem rozmiaru i wydajności oraz będzie wyposażony w wyświetlacz na górze urządzenia z “funkcją wielodotyku”.

Apple Watch Series 8 będzie wyposażony w układ S8, który – o ile nie będzie żadnych niespodzianek – pod względem wydajności będzie miał w większości takie same parametry, jak S7. Problem w tym, że z kolei S7 to praktycznie ten sam model, co S6 wprowadzony w Apple Watch Series 6 w 2020 roku.

Oznacza to, że wydajność zegarka Apple Watch Series 8 będzie dość podobna do tej, jaką oferuje Series 6. Oczekuje się, że będzie on zawierał czujnik monitorujący temperaturę ciała. Oczekuje się, że sytuacja zmieni się wraz z wprowadzeniem Serii 9, w której zostanie zastosowany zupełnie nowy procesor.

Niebawem do oferty Apple trafi nowy HomePod i Apple TV ciekawostki home pod 2022, Apple Watch Series 8, Apple Watch SE 2, apple tv 2022  Gurman mówił o nowych urządzeniach Apple, które pojawią się w najbliższych miesiącach - są to Apple TV, HomePod i Apple Watch Series 8. AppleWatch 1

Apple Watch SE 2 będzie miał taki sam rozmiar ekranu, jak obecny model, bez większych wyświetlaczy, jak te w modelu Series 7. Apple Watch SE 2 może jednak zawierać ten sam układ scalony S8, co Series 8, który stanowi znaczące ulepszenie w stosunku do układu S5 stosowanego w obecnym modelu.

Z kolei Apple Watch Series 3 ma wypaść z listy Apple jesienią, zaraz po premierze Apple Watch Series 8 i SE 2, także dlatego, że watchOS 9 nie wspiera już tego modelu. Wówczas można by obniżyć cenę obecnego Apple Watch SE i uczynić ten model nowym modelem podstawowym.

Do końca 2022 roku firma Apple może również wypuścić wersję zegarka Apple Watch przeznaczoną dla entuzjastów sportów ekstremalnych, z dużo bardziej wytrzymałą obudową.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top