Niedługo iPhone będzie odpowiedzialny za sterowanie Apple TV 4gen polecane, ciekawostki iphone jako pilot apple tv 4gen, iPhone, AppleTV, Apple TV, Apple, aplpe tv 4gen  Piloty telewizyjne są dobre i potrzebne, ale mają jeden mankament, brakuje ich w najgorszym, możliwym momencie. Na szczęście Apple TV 4gen ma własny, ale niedługo będziemy mogli użyć iPhone'a do sterowania przystawką telewizyjną. AppleTV1

Niedługo iPhone będzie odpowiedzialny za sterowanie Apple TV 4gen

Piloty telewizyjne są dobre i potrzebne, ale mają jeden mankament, brakuje ich w najgorszym, możliwym momencie. Na szczęście Apple TV 4gen ma własny, ale niedługo będziemy mogli użyć iPhone’a do sterowania przystawką telewizyjną.

Producent z Cupertino pracuje obecnie w pocie czoła nad aktualizacją dedykowanej iOS aplikacji, która pozwoli na użycie iPhone’a jako pilota i wprowadzi możliwość wydawania poleceń głosowych.

Niedługo iPhone będzie odpowiedzialny za sterowanie Apple TV 4gen polecane, ciekawostki iphone jako pilot apple tv 4gen, iPhone, AppleTV, Apple TV, Apple, aplpe tv 4gen  Piloty telewizyjne są dobre i potrzebne, ale mają jeden mankament, brakuje ich w najgorszym, możliwym momencie. Na szczęście Apple TV 4gen ma własny, ale niedługo będziemy mogli użyć iPhone'a do sterowania przystawką telewizyjną. AppleTV

Wiadomość pochodzi z niedawnego wywiadu Eddiego Cue i Craiga Federighi udzielonego Johnowi Gruberowi.

Poza tym, jeśli sporo gracie w gry wieloosobowe, to smartfon będzie odgrywał rolę drugiego kontrolera. Według mnie opcja powinna być dostępna od razu, a nie po paru miesiącach od wprowadzenia urządzenia na rynek.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ios15.1beta1 1

Co nowego w iOS 15.1 beta 1

Kilka godzin temu firma Apple udostępniła deweloperom iOS 15 beta 1, iPadOS 15 beta 1, więc czas najwyższy na przegląd nowości i zmian jakie pojawiły się w najnowszych systemach.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry