iphone14pro 1

Niektóre iPhone 14 Pro uruchamiają się ponownie podczas ładowania

Niektórzy klienci twierdzą, że ich iPhone 14 Pro sporadycznie uruchamia się ponownie, gdy urządzenie ładuje się przez MagSafe lub Lightning.

Użytkownicy, którzy doświadczyli problemu, zgłaszają, że ich iPhone 14 Pro restartuje się losowo podczas ładowania, zarówno przez kabel MagSafe, jak i Lightning.

Niektórzy twierdzą, że iPhone 14 Pro i Pro Max restartują się również co 10-20 minut podczas ładowania. Problem utrzymuje się nawet z iOS 16.0.2 i betą iOS 16.1.

Niektóre iPhone 14 Pro uruchamiają się ponownie podczas ładowania ciekawostki iPhone 14 Pro  Niektórzy klienci twierdzą, że ich iPhone 14 Pro sporadycznie uruchamia się ponownie, gdy urządzenie ładuje się przez MagSafe lub Lightning. iOS16 1 1

Wsparcie Apple odpowiedziało użytkownikowi z pewnymi sugestiami, ale wydaje się, że nie działają one dla wszystkich:

  • Przywracanie DFU i odzyskiwanie kopii zapasowych
  • Pełne przywrócenie z kopii zapasowej w trybie odzyskiwania
  • Wyłączenie optymalnego ładowania
  • Odinstalowanie aplikacji Eufy

Jeden z użytkowników zauważył również pewnego rodzaju wzorzec, który występuje tylko wtedy, gdy bateria ładuje się w granicach 90-95% . W każdym razie wielu sugeruje, aby zwrócić iPhone’a 14 Pro z tym problemem i uzyskać nowy egzemplarz.

Nie wiadomo, jak wiele modeli iPhone’a 14 Pro zostało dotkniętych tym problemem. A czy Ty spotkałeś się z podobnym problemem?

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top