Niektóre komputery Mac Studio wydają denerwujący głośny dźwięk ciekawostki Mac Studio, glosny dzwiek w mac studio  Niektórzy właściciele nowych komputerów Mac Studio zauważyli, że ich urządzenia emitują wysoki dźwięk, który wydaje się pochodzić z wentylatora. macstudio 5 1300x700

Niektóre komputery Mac Studio wydają denerwujący głośny dźwięk

Niektórzy właściciele nowych komputerów Mac Studio zauważyli, że ich urządzenia emitują wysoki dźwięk, który wydaje się pochodzić z wentylatora.

Większość skarg pochodzi od posiadaczy komputerów Mac Studio, którzy wybrali wersję M1 Max zamiast M1 Ultra, co nie jest zaskakujące, ponieważ te dwa urządzenia mają różne konfiguracje termiczne.

Niektóre komputery Mac Studio wydają denerwujący głośny dźwięk ciekawostki Mac Studio, glosny dzwiek w mac studio  Niektórzy właściciele nowych komputerów Mac Studio zauważyli, że ich urządzenia emitują wysoki dźwięk, który wydaje się pochodzić z wentylatora. MacStudio 2

Użytkownicy, którzy doświadczyli problemów, opisują ten hałas jako dźwięk o wysokiej częstotliwości, który trudno zignorować, oprócz standardowego szumu wentylatora. Wiele osób oddało swoje komputery Mac Studio do serwisu, a firma Apple zaleciła ponowną instalację systemu operacyjnego. W wielu przypadkach technicy firmy Apple stwierdzili, że jest to normalny szum wentylatora występujący po pewnym obciążeniu, a w innych zgodzili się na wymianę komputera Mac Studio.

Wydaje się, że problem nie dotyczy wszystkich komputerów Mac Studio M1 Max, więc może to być rzeczywiście wada sprzętowa. Czy zauważyliście podobne problemy?

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
waze

Waze dodaje obsługę Apple Music

Waze dodało w swojej aplikacji obsługę Apple Music. Stało się tak ponieważ obie firmy nawiązały współpracę. Jest to bardzo dobra wiadomość dla użytkowników korzystających z aplikacji.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry