Niektóre usługi iCloud się zepsuły polecane, ciekawostki icloud nie dziala, iCloud, Apple  Nie działa Wam backup w iCloud, dokumenty w iCloud, iCloud Drive czy Znajdź mój iPhone? Nie martwcie się. Nie jesteście sami. iCloud

Niektóre usługi iCloud się zepsuły

Nie działa Wam backup w iCloud, dokumenty w iCloud, iCloud Drive czy Znajdź mój iPhone? Nie martwcie się. Nie jesteście sami.

Jak widzicie na poniżej grafice obecnie wiele usług iCloud nie działa tak jak powinno. Zatem jeśli macie problem z powiadomieniami, iCloud Drive, Backup w iCloud, Pęk kluczy iCloud, czy funkcją Lokalizator, to nie martwcie się problem zapewne już wkrótce zostanie rozwiązany i wszystko będzie działać prawidłowo.

Niektóre usługi iCloud się zepsuły polecane, ciekawostki icloud nie dziala, iCloud, Apple  Nie działa Wam backup w iCloud, dokumenty w iCloud, iCloud Drive czy Znajdź mój iPhone? Nie martwcie się. Nie jesteście sami. 1@2x

Postanowiliśmy dodać ten wpis, abyście się nie denerwowali i nie myśleli, że coś złego stało się z Waszym iUrządzeniem. Gry problemy zostaną rozwiązane dodamy poniżej odpowiednią informację.

[Aktualizacja]

Wszystkie usługi już działają prawidłowo.

Pozostałe informacje

Etui i szkła hartowane na ekran

Testy 

Pamięć RAM 

Pozostałe informacje

Akcesoria

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry