Niektórzy użytkownicy Apple Watch z watchOS 7 zgłaszają problemy z GPS polecane, ciekawostki watchOS 7, problem z GPS, błąd GPS, blad gps, Apple Watch  Niektórzy użytkownicy Apple Watch, którzy zaktualizowali system do wersji watchOS 7, zgłaszają problemy z danymi GPS. Na czym dokładnie polega problem? watchOS7

Niektórzy użytkownicy Apple Watch z watchOS 7 zgłaszają problemy z GPS

Niektórzy użytkownicy Apple Watch, którzy zaktualizowali system do wersji watchOS 7, zgłaszają problemy z danymi GPS. Na czym dokładnie polega problem?

Jak czytamy na stronie wsparcia firmy Apple, problem pojawia się wtedy, gdy chcemy skorzystać z trybu treningu i zarejestrować trasę naszego biegu, spaceru itp. I co ważne błąd pojawia się tylko wtedy, gdy trenujemy z samym zegarkiem nie mając przy sobie iPhone?a.

Niektórzy użytkownicy Apple Watch z watchOS 7 zgłaszają problemy z GPS polecane, ciekawostki watchOS 7, problem z GPS, błąd GPS, blad gps, Apple Watch  Niektórzy użytkownicy Apple Watch, którzy zaktualizowali system do wersji watchOS 7, zgłaszają problemy z danymi GPS. Na czym dokładnie polega problem? blad gps watchos7

Jak widzicie na powyższym screenie Apple Watch z watchOS 7 u wielu osób rejestruje tylko punkt początkowy, czyli punkt rozpoczęcia treningu bez rejestrowania pozostałej części trasy. Na szczęście, Apple wie o problemie i ma go naprawić w kolejnej aktualizacji watchOS.

Ktoś z Was ma podobny problem?

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ios15.1beta1 1

Co nowego w iOS 15.1 beta 1

Kilka godzin temu firma Apple udostępniła deweloperom iOS 15 beta 1, iPadOS 15 beta 1, więc czas najwyższy na przegląd nowości i zmian jakie pojawiły się w najnowszych systemach.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry