Niektórzy właściciele iPad Pro mają problemy z ekranem [wideo] polecane, ciekawostki Wideo, problem z ekranem, iPad Pro, ekran nie reaguje na dotyk, ekran nie reaguje  Jednym z takich użytkowników jest deweloper Steve Troughton-Smith, który narzeka na ekran iPada Pro na swoim Twitterze. Zobaczcie o co chodzi.
 iPadPro

Niektórzy właściciele iPad Pro mają problemy z ekranem [wideo]

Jednym z takich użytkowników jest deweloper Steve Troughton-Smith, który narzeka na ekran iPada Pro na swoim Twitterze. Zobaczcie o co chodzi.

Jak się okazuje ekran w jego iPad Pro czasami działa z opóźnieniami. Ten problem jest znany już od kilku miesięcy i nadal nie został rozwiązany w iPadOS 13. Troughton-Smith nie jest sam. W odpowiedzi na jego Tweeta wiele osób pisze, że ma podobny problem. Problem dotyczy przede wszystkim iPada Pro 2018.

Jedynym rozwiązaniem problemu jest zablokowanie i ponowne odblokowanie iPada, ale po pewnym czasie wyświetlacz ponownie przestaje reagować na dotyk. Po raz pierwszy o błędzie napisano w kwietniu 2019 r. Użytkownicy nadal nie wiedzą, czy problemem jest sprzęt czy oprogramowanie. Według Troughton-Smitha Apple Pencil zawsze działa płynnie.

Zobaczcie jak to wygląda na żywo.

Jeśli zatem zawieszanie się jest związane z błędem w iOS, zatem dlaczego Apple do tej pory nie naprawiło tego błędu? Nie wiadomo?

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ios15.1beta1 1

Co nowego w iOS 15.1 beta 1

Kilka godzin temu firma Apple udostępniła deweloperom iOS 15 beta 1, iPadOS 15 beta 1, więc czas najwyższy na przegląd nowości i zmian jakie pojawiły się w najnowszych systemach.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry