iphone13 pro

Nietypowe zastosowanie trybu makro iPhone’a 13 Pro

Zdjęcia makro, czyli jedna z nowości w iPhone 13 i iPhone 13 Pro znalazły nietypowe zastosowanie. Jakie? Już wyjaśniamy.

Zagraniczny okulista zaczął używać aparatu iPhone 13 Pro do leczenia pacjentów. Zostało to zgłoszone w 9to5Mac z linkiem do strony LinkedIn lekarza.

Według źródła dr Tommy Korn opublikował post wyjaśniający, w jaki sposób wykorzystuje iPhone’a 13 Pro w swoim zawodzie. Nowy obiektyw makro w iPhone 13 Pro Max świetnie nadaje się do sprawdzania oczu pacjentów, powiedział.

Dzięki nowemu trybowi makro lekarz może teraz wykonywać najbardziej szczegółowe zdjęcia oka – na przykład rogówki, źrenicy czy naczyń krwionośnych. W szczególności Tommy opublikował zdjęcia oczu pacjenta (za jego zgodą), który niedawno przeszedł przeszczep rogówki. Lekarz musi teraz regularnie sprawdzać, jak blizna pooperacyjna się goi. I okazało się, że na zdjęciach makro oka wykonanych iPhonem 13 Pro Max wszystko, czego potrzebujesz, jest doskonale widoczne.

Aparat makro iPhone 13 służy do leczenia pacjentów

Nietypowe zastosowanie trybu makro iPhone’a 13 Pro ciekawostki zdjecie makro oka iphone 13 pro, zdjecia makro iphone 13, nietypowe zastosowanie aparatu iphone 13 pro, iPhone 13 Pro, iPhone 13  Zdjęcia makro, czyli jedna z nowości w iPhone 13 i iPhone 13 Pro znalazły nietypowe zastosowanie. Jakie? Już wyjaśniamy. makro ip13
Zdjęcie makro oka wykonane iPhone 13 Pro.

Warto zauważyć, że Apple nie dodał obiektywu makro ze względu na samą fotografię makro. Ta zmiana została wprowadzona, aby uzyskać szerszy kąt widzenia i zwiększony zoom optyczny. Dodatkowo aparat potrafi robić zdjęcia z odległości 2 cm.

Źródło:

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top