applewatchx

Niewydane wersje Apple Watch odkryte w rejestrze produktów Bluetooth

Ostatnio w rejestrze produktów Bluetooth ujawniono nowe, niezaprezentowane jeszcze modele zegarków Apple Watch giganta z Cupertino. Co to znaczy?

Taka aktualizacja wskazuje, że Apple intensywnie pracuje nad wprowadzeniem nowych produktów do swojego asortymentu, prawdopodobnie już we wrześniu, trzymając się corocznej tradycji premiery.

Ekspert branżowy, Mark Gurman, przewiduje, że firma z Cupertino przedstawi wkrótce Apple Watch Series 9 oraz Apple Watch Ultra 2. Oba te modele, według dostępnych informacji, mają być wyposażone w nowy układ S9, który zapewni znacząco szybsze działanie urządzenia. Wśród plotek, które krążą w sieci, pojawiają się także sugestie odnośnie do nowych wariantów kolorystycznych. Dla modelu Series 9 może to być odcień różowy, natomiast dla wersji Ultra 2 przewiduje się ciemniejszy odcień tytanu.

Warto również zaznaczyć, że nowa generacja Apple Watch SE prawdopodobnie zostanie przedstawiona dopiero za rok, czyli we wrześniu 2024 roku.

Niewydane wersje Apple Watch odkryte w rejestrze produktów Bluetooth ciekawostki apple watch ultra 2, Apple Watch Series 9  Ostatnio w rejestrze produktów Bluetooth ujawniono nowe, niezaprezentowane jeszcze modele zegarków Apple Watch giganta z Cupertino. Co to znaczy? AW BT

Jeśli chodzi o tegoroczne modele Apple Watch, to nie oczekuje się rewolucyjnych zmian w porównaniu do poprzednich wersji. Niemniej jednak, warto zwrócić uwagę na potencjalne ulepszenia i drobne modyfikacje. Najważniejsze innowacje mogą pojawić się dopiero za kilka lat. Gurman, na podstawie swoich źródeł, przewiduje, że około 2024 czy 2025 roku na rynku zadebiutuje model o nazwie “Apple Watch X”. Mówi się o nim jako o urządzeniu o bardziej zwężonej konstrukcji oraz o potencjalnym, nowatorskim systemie mocowania pasków z wykorzystaniem magnesów.

Co więcej, istnieje duże prawdopodobieństwo, że Apple Watch Series 9 i Apple Watch Ultra 2 zostaną zaprezentowane równocześnie z premierą iPhone 15. Całe wydarzenie jest planowane na 12 września.

Nadchodzące miesiące mogą przynieść wiele interesujących nowości dla entuzjastów technologii Apple. Chociaż dokładne specyfikacje i funkcje pozostają jeszcze w sferze spekulacji, warto śledzić oficjalne kanały informacyjne firmy w oczekiwaniu na potwierdzenie tych doniesień.

Czy ktoś z was czeka na nowego Apple Watch? jeśli tak to na który model? Dajcie koniecznie znać w komentarzach lub napiszcie do nas na naszym Twitterze – link na górze strony!

Źródło:

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 4.8 / 5. Liczba głosów: 166

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top