Niezwykle rzadki plakat "Toy Story" z autografem Jobsa już wkrótce trafi na sprzedaż ciekawostki toy story, Steve Jobs, plakat, Pixal  Niezwykle rzadki plakat Pixar z bohaterami ?Toy Story? Buzz i Woody, podpisany przez założyciela firmy Apple Steve Jobs, zostaną wystawione na aukcji w tym tygodniu. plakat

Niezwykle rzadki plakat “Toy Story” z autografem Jobsa już wkrótce trafi na sprzedaż

Niezwykle rzadki plakat Pixar z bohaterami ?Toy Story? Buzz i Woody, podpisany przez założyciela firmy Apple Steve Jobs, zostaną wystawione na aukcji w tym tygodniu.

Pierwsza część Toy Story ukazała się w 1995 roku. To był pierwszy pełnometrażowy film Pixara.

Niezwykle rzadki plakat "Toy Story" z autografem Jobsa już wkrótce trafi na sprzedaż ciekawostki toy story, Steve Jobs, plakat, Pixal  Niezwykle rzadki plakat Pixar z bohaterami ?Toy Story? Buzz i Woody, podpisany przez założyciela firmy Apple Steve Jobs, zostaną wystawione na aukcji w tym tygodniu. stevejobsposter23 195x350

Licytacja rozpocznie się 29 sierpnia. Początkowa cena plakatu wynosi 25 tys. USD. Kupujący otrzyma plakat i dokument potwierdzający jego oryginalność.

W 1986 roku Steve Jobs kupił Pixar za 5 milionów dolarów. Aktywnie uczestniczył w tworzeniu filmów. W Toy Story Jobs jest wymieniony jako producent wykonawczy. Disney kupił Pixar w 2006 roku za 7,4 miliarda dolarów, a następnie Jobs stał się największym udziałowcem Disneya.

Więcej na ten temat znajdziecie – tutaj.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry