noir

Noir – tryb ciemny na wszystkich stronach internetowych

Noir to jedno z najlepszych rozszerzeń dla Safari na iPhone i iPad, które potrafi aktywować tryb ciemny na stronach internetowych, które go nie mają.

Od wydania systemów iOS 15 i iPadOS 15 znacznie wzrosła liczba i jakość rozszerzeń dla Safari. Rozszerzenia pozwalają użytkownikom szybko i łatwo zwiększyć funkcjonalność przeglądarki internetowej. Noir o którym dziś wspominamy zdecydowanie należy do najlepszych i najbardziej użytecznych rozszerzeń dostępnych w App Store.

Niestety mimo funkcji trybu ciemnego w iPhone wiele stron internetowych nie obsługuje tego trybu, co oznacza, że nie dostosowują się one do ustawień naszego iPhone’a lub iPada. W praktyce wygląda to tak, że np. wieczorem korzystamy z systemu iOS i różnych aplikacji w trybie ciemnym, a następnie przełączamy się na Safari i surfujemy po stronach z jasnym, białym tłem, które bardziej męczy oczy.

Na szczęście wszystko to można rozwiązać za pomocą aplikacji, a raczej rozszerzenia Noir.

Noir - tryb ciemny na wszystkich stronach internetowych gry-i-aplikacje, ciekawostki tryb ciemny w sarafi, tryb ciemny w przegladarce, tryb ciemny na wszystkich stronach w safari, Noir, jak wlaczyc tryb ciemny dla wszystkich stron w safari  Noir to jedno z najlepszych rozszerzeń dla Safari na iPhone i iPad, które potrafi aktywować tryb ciemny na wszystkich stronach internetowych, które go nie mają. Noir safari

Rozszerzenie zmusza wszystkie strony internetowe do stosowania trybu ciemnego, nawet jeśli nie obsługują go natywnie. Po zainstalowaniu i aktywowaniu Noir będzie działał samodzielnie, a użytkownik niemal zapomni, że go zainstalował, ponieważ będzie wyglądał prawie jak natywna funkcja Safari.

Domyślnie Noir pozwala witrynom na odwzorowywanie ustawień systemowych urządzenia. Gdy więc iPhone lub iPad przełączy się w tryb ciemny, Noir zrobi to samo. Ustawienie to można nadal dostosować ręcznie w aplikacji.

Można także zmienić motyw Noir, aby uzyskać lepsze wrażenia. Zalecamy użycie motywu “Czarny”, który będzie wyglądał szczególnie dobrze na urządzeniach Apple z ekranami OLED (od iPhone’a X).

Aplikacja Noir jest dostępna w App Store w cenie 13,99 zł.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top