Nokia

Nokia rejestruje nowy telefon z tradycyjnymi przyciskami w bazie chińskiego regulatora telekomunikacyjnego TENAA

Szykuje się reanimacja kolejnego klasyka? Nokia (własność HMD) zarejestrowała nowy telefon z tradycyjnymi przyciskami w bazie chińskiego regulatora telekomunikacyjnego TENAA.

Nowy telefon Nokia o numerze modelu TA-1212 otrzymał następujące wymiary: 123,8 x 52,4 x 13,1 mm. Zgodnie z opisem waga urządzenia wynosi 88 g. Wymiary telefonu są podobne do istniejącego modelu Nokia 220 4G.

Nokia rejestruje nowy telefon z tradycyjnymi przyciskami w bazie chińskiego regulatora telekomunikacyjnego TENAA polecane, ciekawostki Nokia  Szykuje się reanimacja kolejnego klasyka? Nokia (własność HMD) zarejestrowała nowy telefon z tradycyjnymi przyciskami w bazie chińskiego regulatora telekomunikacyjnego TENAA. nokia 1

Ponadto wiadomo już, że gadżet otrzyma 2,4-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 240 x 320 pikseli, 8 MB pamięci RAM, 16 MB pamięci wewnętrznej, aparat 0,3 MP i baterię 1200 mAh.

Nokia miała zaprezentować swoje nowe urządzenia na MWC w Barcelonie, ale jak wiemy w tym roku targi się nie odbędą. Powodem jest epidemia koronawirusa. Kiedy zatem nowe urządzenia się pojawią? Tego dokładnie nie wiemy, ale gdy tylko to nastąpi to na pewno damy Wam znać.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top