Nomad wypuszcza wodoodporne etui na Apple AirTag ciekawostki Nomand, Apple AirTag  Nomad wypuścił minimalistyczne etui ochronne na Apple AirTag . Nowość jest zabezpieczona przed kurzem i wilgocią zgodnie ze standardem IP66. AirTag 1300x700

Nomad wypuszcza wodoodporne etui na Apple AirTag

Nomad wypuścił minimalistyczne etui ochronne na Apple AirTag . Nowość jest zabezpieczona przed kurzem i wilgocią zgodnie ze standardem IP66.

Takie połączenie pozwala na korzystanie z AirTag praktycznie każdym środowisku. Pokrowiec wykonany jest z poliuretanu oraz warstwy silikonu.

Nomad wypuszcza wodoodporne etui na Apple AirTag ciekawostki Nomand, Apple AirTag  Nomad wypuścił minimalistyczne etui ochronne na Apple AirTag . Nowość jest zabezpieczona przed kurzem i wilgocią zgodnie ze standardem IP66. nomand 1

Nowe etui ma także przywieszkę i wygląda bardzo dyskretnie. Rugged Keychain posiada również otwór z metalowym pierścieniem, który umożliwia wygodne przymocowanie akcesorium do bagażu, obroży dla zwierząt lub kluczy.

Etui można kupić na oficjalnej stronie internetowej. Dostępne są dwa kolory: czarny i biały. Dodatkowo firma umożliwia dodanie graweru do etui. Koszt to 39,95 USD w USA.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top