macbookpro20

Notch w nowych MacBookach Pro „znika” w trybie pełnoekranowym

Nowe MacBooki Pro wreszcie stały się rzeczywistością. Podczas wydarzenia Unleashed firma w końcu zaprezentowała nowe komputery Mac dla profesjonalistów.

Jedną z nowości w nowych komputerach jest notch, który od razu rozpalił debatę w sieci. Jednym użytkownikom się to rozwiązanie, a innym nie.

Jak się okazuje wycięcie w ekranie nowego MacBook Pro nie zawsze będzie widoczne. W niektórych przypadkach notch będzie ukryty za pomocą oprogramowania. W trybie pełnoekranowym jak widzicie na jednym z obrazów promocyjnych pojawi się czarna ramka, która ukryje wycięcia.

Notch w nowych MacBookach Pro „znika” w trybie pełnoekranowym ciekawostki nowtch w macbook pro, MacBook Pro 2021, 16-calowy macbook pro, 14 calowy macbook pro  Nowe MacBooki Pro wreszcie stały się rzeczywistością. Podczas wydarzenia Unleashed firma w końcu zaprezentowała nowe komputery Mac dla profesjonalistów.  macbook notch
Notch w MacBook Pro.

Co sądzisz o tym rozwiązaniu? Podoba Ci się w ogóle notch w najnowszych MacBookach Pro? Daj nam znać w komentarzach.

Więcej na temat 14-calowego i 16-calowego MacBook Pro możecie przeczytać w jednym z naszych poprzednich wpisów (patrz wyżej).

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top