Nowa 18W ładowarka w zestawie z każdym iPhone ciekawostki   W pudełkach z tegorocznymi iPhone'ami pojawi się nowe akcesorium, będzie nim zdecydowanie wydajniejsza ładowarka z portem USB C, zapewniająca szybsze ładowanie baterii. Lightning 1300x700

Nowa 18W ładowarka w zestawie z każdym iPhone

W pudełkach z tegorocznymi iPhone’ami pojawi się nowe akcesorium, będzie nim zdecydowanie wydajniejsza ładowarka z portem USB C, zapewniająca szybsze ładowanie baterii.

Do obecnie sprzedawanych modeli musimy kupić ładowarkę z USB PD i kabel USB C ? Lightning osobno.

Nowa 18W ładowarka w zestawie z każdym iPhone ciekawostki   W pudełkach z tegorocznymi iPhone'ami pojawi się nowe akcesorium, będzie nim zdecydowanie wydajniejsza ładowarka z portem USB C, zapewniająca szybsze ładowanie baterii. ladowarka18W

Podejrzewam, że wraz z biegiem czasu ładowarkę będzie można kupić osobno, co będzie świetnym zabiegiem w przypadku używania jednego z iPhone’ów 8 lub pierwszej generacji X. Każdy z nich wspiera szybkie ładowanie za pomocą protokołu USB Power Delivery.

Produkcją ładowarki zajmie się Felxtronics, Delta Electronics, Lite – on i Artesyn. Nowy układ scalony dla kabla Lightning może okazać się niezwykle pomocny w przypadku firm trzecich, które z pewnością będą zainteresowane produkcją własnego kabla do szybkiego ładowania iPhone’a. Dokumentacja nowego kabla zostanie udostępniona pod koniec tego roku, co pozwoli na rozpoczęcie produkcji kabli przez firmy trzecie.

18W ładowarka będzie w pełni kompatybilna ze standardem Power Delivery 3.0, co przełoży się na szybsze ładowanie baterii w najnowszych iPhone’ach. Tym razem będzie to standard związany z jedną linią urządzeń, a nie dwoma wariantami iPhone’a 8 i jednego X.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top