WhatsApp

Nowa aktualizacja WhatsApp poprawi reakcje

Na początku tego miesiąca WhatsApp oficjalnie udostępnił funkcję Reactions. Teraz firma planuje wprowadzić kilka zmian, które jeszcze bardziej udoskonalą nowość.

Jak podaje serwis WABetaInfo, WhatsApp w wersji beta 22.12.0.70 dla systemu iOS wprowadza pewne usprawnienia dotyczące reakcji na zdjęcia w albumie. Jak wiadomo, platforma tworzy album, gdy wysyłamy więcej niż jedno zdjęcie na czacie, ale obecnie nie ma możliwości sprawdzenia, kto zareagował na każde zdjęcie.

Wraz z następną aktualizacją wszystko się zmieni. Dzięki przyszłej wersji aplikacji WhatsApp będziemy mieli więcej szczegółów na temat reakcji dodawanych do poszczególnych zdjęć.

Nowa aktualizacja WhatsApp poprawi reakcje ciekawostki WhatsApp, Reactions  Na początku tego miesiąca WhatsApp oficjalnie udostępnił funkcję Reactions. Teraz firma planuje wprowadzić kilka zmian, które jeszcze bardziej udoskonalą nowość. whatsapp reakcje

Ponadto należy pamiętać, że firma pracuje również nad umożliwieniem użytkownikom używania dowolnych emoji do reagowania.

Aplikacja WhatsApp na iOS dostępna jest w App Store za darmo i możecie ją pobrać klikając w ten link.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top