office

Nowa beta aplikacji Office na iPad z obsługą pisma ręcznego

Firma Microsoft wydała nową wersję beta swojej aplikacji Office na iPad z obsługą pisma ręcznego. Co to takiego i jak działa?

Ta funkcja umożliwia wstawianie i edycję tekstu w dokumencie programu Word, prezentacji PowerPoint lub Excel za pomocą Apple Pencil, z tekstem odręcznym automatycznie konwertowanym na tekst maszynowy.

Nowa beta aplikacji Office na iPad z obsługą pisma ręcznego ciekawostki pismo odreczne, office na iPad  Firma Microsoft wydała nową wersję beta swojej aplikacji Office na iPad z obsługą pisma ręcznego. Co to takiego i jak działa? ApplePencil 3

Po włączeniu funkcji Pismo odręczne w Ustawienia – Apple Pencil, możesz korzystać z nowości, klikając przycisk Pismo odręczne na karcie Rysowanie w pakiecie Office w wersji 2.64. Ta funkcja może być teraz testowana przez członków Office Insider za pośrednictwem TestFlight, a aktualizacja zostanie prawdopodobnie udostępniona wszystkim użytkownikom w nadchodzących tygodniach.

Funkcja pisma ręcznego pojawi się w każdym iPadzie, który obsługuje ołówek Apple Pencil pierwszej lub drugiej generacji, w tym iPad Pro, iPad Air trzeciej generacji i nowsze, iPad mini piątej generacji i nowsze oraz iPad szóstej generacji i nowsze.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top