whatsapp

Nowa beta WhatsApp z edycję wiadomości

Najnowsza wersja beta aplikacji WhatsApp o oznaczeniu 2.22.22.14 na Androida wprowadziła długooczekiwaną funkcję edycji wiadomości, ale nie można jej jeszcze włączyć.

Jak się okazuje użytkownicy będą mogli zmienić treść wiadomości w ciągu 15 minut od wysłania. Następnie obok wiadomości pojawi się etykieta informująca, że ​​została ona edytowana.

Nowa beta WhatsApp z edycję wiadomości ciekawostki WhatsApp, edycja wiadomosci w whatsapp  Najnowsza wersja beta aplikacji WhatsApp o oznaczeniu 2.22.22.14 na Androida wprowadziła długooczekiwaną funkcję edycji wiadomości, ale nie można jej jeszcze włączyć. whatsapp edycja

Co ciekawe wa funkcja była testowana od 2017 roku. Kiedy pojawi się w stabilnej wersji dla wszystkich użytkowników? Tego niestety nie wiemy, ale gdy tylko to nastąpi od razu damy Wam znać.

Zapraszamy Was także do wpisu w którym opisywaliśmy w jaki sposób edytować i usuwać wiadomośći iMessage w systemie iOS 16. Wpis dostępny jest w tym miejscu – iOS 16 – jak edytować wysłaną wiadomość iMessage.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top