visionpro

Nowa generacja Apple Vision Pro z zauważalnymi zmianami dopiero w 2027 roku

Wedle analityka Ming-Chi Kuo, perspektywy na wprowadzenie do produkcji nowych Apple Vision Pro z istotnymi modyfikacjami wydają się odległe.

Według Kuo, wprowadzenie na rynek nowej generacji Apple Vision Pro, które będą zawierały znaczące usprawnienia, nie jest planowane wcześniej niż na rok 2027.

Analiza sytuacji na podstawie dostępnych informacji z łańcucha dostaw sugeruje, że Apple nie podjęło jeszcze konkretnych kroków w kierunku rozwoju kolejnej wersji Vision Pro lub wersji budżetowej tego urządzenia. Mimo to, istnieje możliwość, że prace nad udoskonaleniem obecnego modelu są już w toku, choć na wczesnym etapie.

Nowa generacja Apple Vision Pro z zauważalnymi zmianami dopiero w 2027 roku ciekawostki nowa generacja Apple Vision Pro, Apple Vision Pro, Apple, 2027  Wedle analityka Ming-Chi Kuo, perspektywy na wprowadzenie do produkcji nowych Apple Vision Pro z istotnymi modyfikacjami wydają się odległe. AppleVisionPro 3

Kuo przewiduje, że pierwsze znaczące aktualizacje Vision Pro, które skoncentrują się przede wszystkim na optymalizacji kosztów i procesu produkcyjnego, mogą zostać wprowadzone do produkcji masowej w końcówce 2025 roku lub na początku 2026 roku. Niemniej jednak, według jego analiz, te zmiany nie przyniosą rewolucji w doświadczeniach użytkownika w porównaniu do obecnie dostępnego modelu. Istnieje nawet możliwość, że Apple zdecyduje się nie ogłaszać tych modyfikacji publicznie, chyba że zostaną one bezpośrednio powiązane z obniżką cen urządzenia.

Dodatkowo, Kuo sugeruje, że Apple planuje poszerzyć dostępność Vision Pro na nowe rynki przed rozpoczęciem Worldwide Developers Conference (WWDC24) w czerwcu. Urządzenie to zadebiutowało na rynku amerykańskim na początku bieżącego miesiąca, co sugeruje zainteresowanie firmy rozszerzeniem jego obecności na skalę globalną.

Długoterminowa strategia Apple dotycząca rozwoju Vision Pro i ewentualnych nowych wersji tego produktu wydaje się skupiać na stopniowym udoskonalaniu technologii i doświadczeń użytkownika, przy równoczesnej dbałości o aspekty ekonomiczne produkcji. Firma zdaje się przyjmować podejście ostrożne, koncentrując się na długofalowym rozwoju swojej linii produktów w dziedzinie rozszerzonej rzeczywistości, zamiast na szybkim wprowadzaniu kolejnych generacji urządzeń. Taka strategia może wynikać z chęci zapewnienia, że każda nowa wersja Vision Pro będzie stanowiła znaczący krok naprzód pod względem jakości i możliwości, zamiast wprowadzać drobne ulepszenia, które mogłyby nie być wystarczająco przekonujące dla konsumentów.

Źródło:

Średnia ocena 5 / 5. Gł: 211

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top