Nowa opaska Mi Band i pierwszy inteligentny zegarek Xiaomi jeszcze w tym roku ciekawostki Xiaomi, Mi Band 2, inteligentny zegarek Xiaomi  W zeszłym roku postanowiłem w ramach eksperymentu kupić Xiaomi Mi Band i jestem zadowolony z zakupu. Wszystko za sprawą długiej żywotności baterii i powiadomień wibracyjnych, ale Xiaomi pracuje już nad kolejną generacją sportowej opaski. MiBand 1300x700

Nowa opaska Mi Band i pierwszy inteligentny zegarek Xiaomi jeszcze w tym roku

W zeszłym roku postanowiłem w ramach eksperymentu kupić Xiaomi Mi Band i jestem zadowolony z zakupu. Wszystko za sprawą długiej żywotności baterii i powiadomień wibracyjnych, ale Xiaomi pracuje już nad kolejną generacją sportowej opaski.

Obok niej powinien pojawić się pierwszy w historii producenta z Chin inteligentny zegarek.

Produkcją kolejnej generacji Mi Band zajmie się linia produkcyjna Huami, to samo dotyczy ich urządzenia noszonego. Informacja pochodzi od właściciela Huami, Huang Wanga, który mówi, że obydwa produkty pojawią się w ciągu najbliższych dwóch miesięcy.

Mam nadzieję, że urządzenie naręczne zadebiutuje z układem scalonym Snapdragon 400 lub Wear i platformą dla urządzeń naręcznych Google, a nie autorskim systemem operacyjnym. Swego czasu chciałem wziąć do testów Elephone ELE Watch, ale przez problemy z kompatybilnością układu scalonego z Android Wear odpuściłem temat. Nie wiem, czy do tej pory producent poradził sobie z problemem, mam nadzieję, że Xiaomi nie obierze podobnego kierunku.

Najważniejsze, że nie promują oni agresywnie swoich produktów, więc trzymam za nich kciuki, choć Mi 4i nie został zbyt dobrze przyjęty na rynku mobilnym. Jestem ciekaw czym nas zaskoczą w obydwu przypadkach, oby to było pozytywne zaskoczenie.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry