Nowa płyta Adele ?25? niedostępna w Apple Music i Spotify ciekawostki Spotify, premiera płyty Adele ?25?, dlaczego nie ma Adele ?25? w spotify, dlaczego nie ma Adele ?25? w apple music, Apple music, adele 25 słuchaj online, adele 25 pobierz, adele 25 free download, adele 25 download, Adele ?25? w spotify, Adele ?25? apple music, Adele ?25?, adele, 25%  Zła wiadomość dla fanów, którzy czekali na nową płytę Adele ?25?. Album przynajmniej narazie nie pojawi się w Apple Music i Spotify. Adele

Nowa płyta Adele ?25? niedostępna w Apple Music i Spotify

Zła wiadomość dla fanów, którzy czekali na nową płytę Adele ?25?. Album przynajmniej narazie nie pojawi się w Apple Music i Spotify.

Nowy album wokalistki Adele, który dziś wszedł do sprzedaży dostępny jest już w iTunes Store i innych sklepach muzycznych, ale nie pojawił i narazie nie pojawi się w Apple Music. Pisał o tym już jakiś czas temu The New York.
Nowa płyta Adele ?25? niedostępna w Apple Music i Spotify ciekawostki Spotify, premiera płyty Adele ?25?, dlaczego nie ma Adele ?25? w spotify, dlaczego nie ma Adele ?25? w apple music, Apple music, adele 25 słuchaj online, adele 25 pobierz, adele 25 free download, adele 25 download, Adele ?25? w spotify, Adele ?25? apple music, Adele ?25?, adele, 25%  Zła wiadomość dla fanów, którzy czekali na nową płytę Adele ?25?. Album przynajmniej narazie nie pojawi się w Apple Music i Spotify. Zrzut ekranu 2015 11 20 o 09.45.42

Dlaczego płyta nie pojawiła się w Apple Music? Tego niestety nie wiemy. Być może wokalistka chce się najpierw skupić na tradycyjnej sprzedaży w sklepach stacjonarnych i za pomocą iTunes Store. Płyta jak narazie nie będzie dostępna także w Spotify, ponieważ zdaniem wokalistki opłaty za słuchanie muzyki w Spotify są zbyt małe.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top