Nowa reklama Apple Pay ciekawostki Wideo, kiedy Apple Pay w Polsce, iPhone, iPad, co to jest Apple Pay, ApplePay, Apple Watch, Apple Play, Apple, American Express  Apple Pay jak wiecie, to system płatności mobilnych opracowany przez Apple. Funkcja dostępna jest w nowych iPhone?ach SE/6/6s, a także w Apple Watch. ANZ

Nowa reklama Apple Pay

Apple Pay jak wiecie, to system płatności mobilnych opracowany przez Apple. Funkcja dostępna jest w nowych iPhone?ach SE/6/6s, a także w Apple Watch.

Wczoraj w sieci pojawiło się nowe wideo reklamujące usługę. Autorem tej 45-sekundowej reklamy jest australijski bank ANZ. Apple Pay w Australii można używać od listopada 2015 roku.

Dla przypomnienia dodam, że Apple Pay oficjalnie został uruchomiony pod koniec roku 2014. W chwili obecnej jest on dostępny dla mieszkańców USA, Wielkiej Brytanii, Kanady, Australii i Chin.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry