zab

Nowa reklama iPhone 14 z gwiazdami NHL

Firma Apple niedawno wypuściła nową reklamę iPhone 14, w której występują mistrzowie NHL, PK Subban i Joe Thornton. Wideo promuje długą pracę baterii smartfona.

Fabuła reklamy opowiada zabawną historię: obaj szukają brakującego zęba Subbana na odkrytym lodowisku hokejowym.  Jako latarek dawne gwiazdy NHL używają iPhonów. Początkowo wydaje się, że udało im  się odszukać ząb Subbana, ale po chwili odkrywają, że to jednak nie ten ząb i kontynuują poszukiwania. Reklama twierdzi, że szukanie zęba przez całą noc z włączoną latarką iPhone’a było możliwe dzięki temu, że smartfony serii 14 mają bardzo długą żywotność baterii.

PK Subban to były hokeista NHL, który grał na pozycji obrońcy. Urodził się w 1989 roku w Kanadzie i swoją karierę rozpoczął w Montreal Canadiens. Subban zdobył wiele nagród w swojej karierze, w tym Norris Trophy dla najlepszego obrońcy sezonu NHL w 2013 roku. W sezonie 2021-2022 grał w drużynie New Jersey Devils, a wcześniej reprezentował m.in. Nashville Predators i Toronto Maple Leafs.

Joe Thornton to również były hokeista NHL, grający na pozycji środkowego napastnika. Urodził się w Kanadzie w 1979 roku i swoją karierę rozpoczął w Boston Bruins. W swojej karierze zdobył wiele nagród, w tym Art Ross Trophy dla najlepszego strzelca sezonu NHL i Hart Memorial Trophy dla najbardziej wartościowego zawodnika ligi. W sezonie 2021-2022 grał w drużynie Florida Panthers, a wcześniej reprezentował m.in. San Jose Sharks i Toronto Maple Leafs. Subban i Thornton wycofali się z NHL po sezonie 2021-22.

Poniższe wideo pojawiło się na oficjalnym kanale YouTube firmy Apple w Kanadzie.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
aparat 1

Wybór aparatu fotograficznego – to warto wiedzieć

Aparat fotograficzny może służyć nie tylko do robienia zdjęć, ale również do nagrywania filmów. Zaawansowane technologicznie modele, m.in. marki Canon mają wbudowane funkcje, zapewniające idealną ostrość obrazów fotografowanych z najdalszych odległości, nawet przy słabym oświetleniu.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top