Tesla Model S Plaid

Nowa Tesla Model S Plaid oficjalnie zaprezentowana. Auto przyspiesza do setki w zaledwie 2 sekundy

CEO Tesli, Elon Musk, w końcu pokazał topową wersję flagowego samochodu elektrycznego Model S Plaid, który przyspiesza od 0 do 100 km/hw zaledwie 2 sekundy i jest w stanie przejechać do 630 km bez ładowania.

Musk podkreślił, że wersja Plaid jest nie tylko szybsza, ale także bardziej stabilna dzięki nowej pompie ciepła i grzejnikowi, który jest dwa razy większy od zwykłego Modelu S. Według szefa Tesli, nowa pompa ciepła zapewnia o 30% większy zasięg w chłodne dni, zużywając o 50% mniej energii na ogrzewanie.

Nowa Tesla Model S Plaid oficjalnie zaprezentowana. Auto przyspiesza do setki w zaledwie 2 sekundy polecane, ciekawostki Wideo, Tesla Model S Plaid, Tesla, Model S Plaid  CEO Tesli, Elon Musk, w końcu pokazał topową wersję flagowego samochodu elektrycznego Model S Plaid, który przyspiesza od 0 do 100 km/hw zaledwie 2 sekundy i jest w stanie przejechać do 630 km bez ładowania. modelS 1

Plaid Tesla Model S ma maksymalny zasięg 630 km. Samochód elektryczny może przyspieszyć do 320 km/h dzięki nowemu trzysilnikowemu układowi o maksymalnej mocy 1020 koni mechanicznych. Technologia ultraszybkiego ładowania pozwala przejechać nawet 300 km po 15 minutach ładowania z dedykowanej stacji.

Nowa Tesla Model S Plaid oficjalnie zaprezentowana. Auto przyspiesza do setki w zaledwie 2 sekundy polecane, ciekawostki Wideo, Tesla Model S Plaid, Tesla, Model S Plaid  CEO Tesli, Elon Musk, w końcu pokazał topową wersję flagowego samochodu elektrycznego Model S Plaid, który przyspiesza od 0 do 100 km/hw zaledwie 2 sekundy i jest w stanie przejechać do 630 km bez ładowania. models 2

Inne aktualizacje modelu S Plaid obejmują nowy 17-calowy ekran dotykowy, ulepszony cyfrowy panel instrumentów, kierownicę zamiast kierownicy, trzeci ekran za konsolą środkową, podwójne ładowarki indukcyjne z tyłu i z przodu z 36- watowy zasilacz USB-C i oczywiście o najmocniejszym sprzęcie z grafiką AMD RDNA 2, który pozwala uruchamiać gry konsolowe w salonie Tesli.

Ceny Tesla Model S Plaid zaczynają się od 130 000 USD.

Źródło:

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top